KIZLAR BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN, BU BAYRAM HEPİMİZE UMUT OLSUN

Başlatan makaron, 22 Ekim , 2012, 10:46:25

« önceki - sonraki »

makaron

Kızlar, hepinizin bayramı mübarek olsun. Allahım bu güzel günlerde hepimizi ödüllendirsin inşallah. Peş peşe hamile haberlerini alalım. Bayram sonu, çifte bayram olsun bizlere. Sevgiler,

hatich

amin cnm inşşş isteyen herkes hamile kalsın saglıklı bebişler dünyaya gelsin...

ยรlคภ๓คz göภlüm

senin de bayramın mübarek olsun... duana da yürekten amin diliyorum

emell

amin cnm inşşş isteyen herkes hamile kalsın saglıklı bebişler dünyaya gelsin... aminnn inş hayrlı haberler veririz

masal12

inş canım benim seninde bayramın kutlu olsun ben inanıyorum bu ay aramızdan hamiler çıkıcak :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: makaron - 22 Ekim , 2012, 10:46:25
Kızlar, hepinizin bayramı mübarek olsun. Allahım bu güzel günlerde hepimizi ödüllendirsin inşallah. Peş peşe hamile haberlerini alalım. Bayram sonu, çifte bayram olsun bizlere. Sevgiler,
amiiin  :amin: mutlu bayramlar olsun hepimize  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BENDE HERKESİN BAYRAMINI KUTLUYORUM KIZLAR İNŞALLAH HEPİMİZ ÇİFTE BAYRAM YAŞARIZ RABBİM HEPİMİZİN MURADINI VERSİN İNŞALLAH
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

yasemin10

Evet canım şimdiden herkesin bayramı mübarek olsun. :flowers:  :flowers:  Rabbim isteyen herkesin kucağını hayırlı bir vakitte doldursun.  :amin:

ARZU_SU

amin yasemincim amin Rabbim isteyen herkesin kucağına meleklerini naasip eylesinn.... :hello2: herkese iyi bayramlar  :hello:

emell

Amin amln aminnnn;) umutlu olalım Allahım çokkk büyükk bizi boynu bükük bırakmaz..

cansu07

mutluyum&mutluyuz

Balböceği

Herkesin bayramı mübarek olsun, nice bayramlarınız ve bayramlarımız olsun...  :hello2:

zeynoş

YÜREKTEN AMİN DİYORUM..HERKEZE HAYIRLI BAYRAMLAR DİLER DAHA NİCE BAYRAMLARA HAYIRLISIYLA ERMEMİZİ CENABI HAKTAN DİLERİM..

ponçik