Deepfrezee neler koyabiliriz ?!

Başlatan Balböceği, 21 Ekim , 2012, 23:53:49

« önceki - sonraki »

Balböceği

benim merak ettigim bı kaç bişey var, acaba kek yada kurabiye koyabilirmiyiz?

Gecen gün kalan kurabiye hamurunu koydum, ben kurabiyenin kendisini de koymak istiyorum... :hungry:

laracroftt

edosum pogaca koydum cıkarınca ısıttım guzel oldu. Kekte oluyo annem oyle yapıyor. Kurabıye denemedım. Ama haslanmıs mercımekle,ınce bulgur karısımını atmıstım. Mercımek koftesı ıcın. Cıkardım gecen salcası,soganı hallettım mıs gıbı kofte oldu :hello2: tavsıye ederım. Boregı cıg atıyorum bır kızartması oluyor. Ananem sarma yapar atar cıgden,ne bılıım hemen hemen herseyı koyabılırsın aslında.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ekim , 2012, 23:53:49
benim merak ettigim bı kaç bişey var, acaba kek yada kurabiye koyabilirmiyiz?

Gecen gün kalan kurabiye hamurunu koydum, ben kurabiyenin kendisini de koymak istiyorum... :hungry:
konuyor canım ben kek kurabiye hepsini koyuyorum tazeyken çıkıncada aynı yeni yapılmış gibi oluyor poğaçada koyuyorum malum çok oluyor yapınca bitiremiyoruz acil misafir gelince çıkar çözünsün ısıt ohhh misss  :hungry: :hungry:

ZAHİR

kızlar peki koku olmuyomu kekte fln??
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

laracroftt

pohacada,kekte falan olmuyor muhtemelen kurabıyede de olmaz

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de kek, börek, kurabiye  koyuyorum, koku olmuyor... iki tane buzdolabı poşetinin içine koyuyorum

asya81

ben fazla yemeğide plastik kaba koyup atıyorum pilav bile.eşime hazırlayıp atıyorum ben memleketteyken çıkarıp yesin diye ama yaprak sarması pişmiş olarak kötü oluyor denedim :igrenc: kek poaça hamur hepsi konabilir.

asya81

mesela su böreği koydum bi durum olursa çıkarıyorum 1gün önceden.ama kapaklı plastiğe koyuyorum yoksa koku oluyor

ZAHİR

bende deneyeyim o zaman iki kişiyiz die fazla olanları komşulara gönderiyodum :))
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Ekim , 2012, 10:30:51
mesela su böreği koydum bi durum olursa çıkarıyorum 1gün önceden.ama kapaklı plastiğe koyuyorum yoksa koku oluyor

ben bazen koku olmasın diye abartıp kabı da strech film ile sarıyorum... yer olmadığı zaman da çift poşete koyup ağızların ayrı ayrı bağlıyorum

°•.ℓανιηуα.•°

ben de ne bulursam koyarım. aniden misafir gelse çok iyi oluyo.

mesela şu anda börek ve poğaçam var  :hungry:

CAN TANEM

Bende sulu köftenin köftesini yapıp koyuyorum hazır oluyor cok iyi oluyor biz çalışanlara... Dediğiniz gibi plastik kaba koyuyorum koku filan olmuyor bayramdan sonra yine koyacagım inşallah bide kızartmalık köfteyi hazırlayıp koymayı düşünüyorum hiç koyanınız oldumu kızlar...

Balböceği

Kizlar cok teşekkür ederim  :hello2:

Poğaça genelde koyuyorum, size nasil deyim dışarı çıkınca malum trafik falan oluyor
Oglan acıkıyor falan poğaça yaptım dün attım dolaba, benim istediğim kek kurabiye falan koymaktı
Artık yapar yapar koyarım  ;D. Oğlana hazır olur yada misafire  :k06:

Balböceği

Sulu kofte, mantı poğaça koyuyorum genelde  :k06:

Dışardan bu gibi yiyecekleri almıyorum, icinde domuz yağı, viski falan koyuyorlar  :igrenc:

İstiyorum ki evden kendi elimde yaptıgım olsun  :love9:

--elif--

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Ekim , 2012, 11:55:28
Kizlar cok teşekkür ederim  :hello2:

Poğaça genelde koyuyorum, size nasil deyim dışarı çıkınca malum trafik falan oluyor
Oglan acıkıyor falan poğaça yaptım dün attım dolaba, benim istediğim kek kurabiye falan koymaktı
Artık yapar yapar koyarım  ;D. Oğlana hazır olur yada misafire  :k06:
oyy düşünceli annecikk  :opucuk: