28 Nisan , 2024, 15:21:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaşlar 41 meryem suresini okuyorum yardım edermisiniz

Başlatan nönü-2626, 19 Ekim , 2012, 19:24:43

« önceki - sonraki »

nönü-2626

nönü-2626

ayşecim bugünde benim için yine meryem suresini okursun dimi sanada çok zahmet verdim hakkını ödeyemem arife günü bitiyo inşallah reglim  :)

ayy

TABİ OKUYACAM CANIM OKUYUNCA YAZACAĞIM AKLIN KALMASIN BEN SEN TAMAM DİYENE KADAR OKUYACAĞIM.OKUDUKCA OKUDUM DİYEDE YAZARIM AKŞAMLARI OKUYORUM MERYEM SÜRESİNİ.BENDE REGL OLUNCA KENDİME BAŞLAYACAĞIM BENİMDE ARKADAŞIM YARDIM EDECEK OKUYAMADIGIM GÜNLERDE İNŞALLAH RABBİM HPİMİZİN DUALARINI KABUL EDER :amin: :amin: :amin: :amin:
NE ZAHMETİ CANIM BEN MUTLU OLUYORUM OKUDUKCA İNŞALLAH VESİLE OLUR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nönü-2626

bende okurum canım senin için çok sağol sen olmasan napardım ben  :dontknow:

ayy

SENDE SAOL CANIM SIKIŞIRSAN SÖYLERİM :opucuk: :occasion14:
BEN OLMASAM MUTLAKA BİR ARKADASIMIZ YARDIM EDERDİ CANIM AMA BANA KISMET OLDU HEM BENDE SEVABINDA ALIYORUM VE ZEVKLE OKUYORUM İNAN.RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

TATLIM BUGÜNÜ OKUDUM RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

nönü-2626

:amin:canım inşallah allah seninde muradını tez vakitte verir çok sağol ağzına sağlık allah kabul etsin  :amin: :amin:

ayy

canım tam meryem suresine başladım çok şiddetli gök gürültüsüyle elktirikler gitti.nette gitti.BENDE GELİNCE HEMEN YAZAYIM DEDİM BUGUNUDE OKUYORUM ŞİMDİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: AKLIN DA KALMASIN CANIM :amin:

nönü-2626

ayy

nönü-2626

sağol canımmmm allah kabul etsin  :amin: :amin: inşallah bende temizlikti alışverişti derken giremedim bugün

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
valla bize hiiiiiiiç kimse gelmiyor temizlik falan yapmadım hiiiiiç biyere dokunmadım oldugu gibi :k06:
ben gurbetteyim kimsem yok burda bende gidemedim :'(
eşimin ailesinden zaten kimse gelmez biz gideriz :dontknow: :dontknow:
öyle boş boş oturuyorum bide bol bol dua edip Kuranımı okuyorum :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

nönü-2626

şimdi eve geldik canım kayınvalidemdeydik gezilcek yerleri gezdik şimdi okuyacağım canım bi gireyim dedim hem sana haber veriyim diye bitti reglim çok şükür allah razı olsun sağol okuduğun için bende artık bol bol hepimiz için okucam inşallah iyi bayramlar canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

tamam canım senden de Allah razı olsun niyetin kabul olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: