29 Nisan , 2024, 11:48:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZ ANNESİ OLMAK NE DEMEK!

Başlatan asya81, 19 Ekim , 2012, 13:52:16

« önceki - sonraki »

~ERVA~

Balböceği

İki tane ikiz kızım olsun evimin ısını gücünü yapsin  :ehi:

Saka saka onu bunu bilmem de kiz- erkek fark etmez devir kötü neler duyuyoruz neler görüyoruz  :honk:

Allah hayırlı evlat versin basta   :amin:

asya81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ekim , 2012, 14:18:18
Harbi öyle ben epey araştırım gözlemledim  :toothy10:

Ne diyorum koca mağazada hiç bişey yok uç bes bişey var oda birbirinin aynısı  :cildir:
KATILIYORUM GÖRÜMCEMİN OĞULLARINA HİÇ BİŞE BULAMIYORUM ALACAK ZATEN DİKKAT EDİN KADINA HEDİYE KOLAY ALINIYOR AMA ERKEĞE ÇOK ZOR :cildir:

destina06

Evin altındaki bakkala giderken bile ayna karşısında 2 saat süslenmesine alışmak demek...

bunu ben yapıyodum küçükken annem deliriyordu  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

ayy cok guzelmıs :love9:
Rabbım uzun omurler versın evlatlarımıza :amin:

cansu07

bnmde kızım olucak .miniğim seni bkliyorz sabırsızla
mutluyum&mutluyuz

mandalinaportakal

oğlan sevgisini tattım şükürler olsun.bakalım bu seferki ne olacak ::)

şerife Berat

mandalina portakal rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize seninde inş. kızın olur canım :flowers:

bende hamileyim 20 . haftadayım.2 oğlum var allaha emanet şimdi deee güzel bir sürpriz oldu içimdeki kelebek prenses miş :)

bunun duygusu tadı daha farklıymış şimdiden içimi farklı duygular sardı,sanırım hemcins oluşumuzdan kaynaklı annemle aramdaki bağın kuvvetinden de kaynaklanıyor olabilir.paylaşım açısından kız evlatlar daha duyarlı.

ama dedğiğim gibi öncelik sağlıklı ve hayırlı evlat olması.

mandalinaportakal

amin canım hayırlısı.sağlıklı olması tek duam,kız ya da erkek olması ikinci etapta.ama gönül istiyor ki böceğin yanına bir de çiçek olsun ;D