29 Nisan , 2024, 10:49:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allahım sana milyarlarca kez şükürler olsun

Başlatan ayy, 17 Ekim , 2012, 14:58:47

« önceki - sonraki »

ayy

OLSA ARAR DERİM KIZZZZZ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ama essahtan nerdeee baksana gelcem diyor kırmızılar gelmiyo ama ben biliyom gelceni mıctıgımın :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

bi getiremedin gittin sen de gelsinde rahatla :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

ayy

yokk laaa gelmesini istediğimdenmi sankim gelceni bildiğimden bunlara  alşık oldugumdan :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

amann beeee boşver nasılsa gelcek birgün kuzularrr :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

sudenaz85

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 29 Ekim , 2012, 21:08:43
SAOLUN KIZLAR ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN GÜZEL KALBİNİZDEN :amin: :amin: :amin: :amin:
ÇOK ŞÜKÜR İYİYE GİDİYOR KUZUM BİR AMELİYAT DAHA OLACAK  DR HANGİ GÜN DERSE İNŞALLAH ODA BAŞARILI GECER :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
SADECE DÜN TELEFONDA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTUM ÇOK ZAYIFLAMIŞ HEM OPERASYONLAR HEM AGLAMAKTAN GÖZLERİNİN ALTI KAPKARA OLMUŞ YAVRUMUN AMA GECECEK İNŞALLAH HEPSİ DUALRINIZI EKSİK ETMEYİN HALALARI(BENİM TÜM ARKADASLARIMA HALA DER )SİZİDE TANISAYDI HEPİNİZE HALA DERDİ BENİM DUYGULU KUZUM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım allahım acil şifalar versin tez zamanda iyileşir inş. :amin: :amin: :amin:

ayy

SABIRTAŞI

ALLAHIM ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH BİR AN ÖNCE SAĞ SALİM KALKAR AYAĞA...... :amin:

mutluluk

ayşecim allahım onu size bağışlasın inş :amin: :opucuk:

ayy

Allah razı olsun kızlar hep yanımızdaydınız rabbim sizinde dualrınızı kabul etsin inaşşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: