29 Nisan , 2024, 08:03:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allahım sana milyarlarca kez şükürler olsun

Başlatan ayy, 17 Ekim , 2012, 14:58:47

« önceki - sonraki »

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
saadetim Allah razı olsun inşallah kuzum biran önce iyileşir bitanem dualarınızı hiç eksik etmeyin yavrumdan :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nönü-2626

allah şifasını versin inşallah allah hepimizin dualarını kabul etsin  :amin: :amin: benimde almanyadaki yeğenim 5.kattan düştü 3 yaşında sadece ufak tefek bacağında yaraları ve soluk borusu delinmişti çok şükür mucize şuan hiçbir şeyi yok allahım onu bize bağışladı inşallah senin yeğeninde iyileşir  :amin: :amin:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun gönülcüm rabbim kimsenin ciğerini yakmasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: çok şükür kuzumuda bize bağışladı Allah daha betrinden korusun :amin: :amin: :amin:dualarını eksik etme gönülcüm :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

"Allah'ım, sen bütün insanların Rabbisin Bu hastanın ızdırabını gider Şifa ver Şifayı veren sensin Senden başka şifa yaratan yoktur Ancak senin şifan vardır Bu kuluna da hastalıktan eser bırakmayacak şekilde şifalar ihsan eyle"

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

bende okudum canım rabbim tez zamanda sıfasını versınn dualarımız sızınle  :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: » Ŧıѕıʟтı « - 21 Ekim , 2012, 10:47:24
bende okudum canım rabbim tez zamanda sıfasını versınn dualarımız sızınle  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım benim Allah razı olsun dualrımız kabul olsun inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:rabbim seninde tüm dualrını kabul etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

xxcansuxx

ayy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Ekim , 2012, 12:39:31
bende okudum dualrımız onunla :amin: :amin: :amin:
Allah razı olsun kuzum :amin: :amin: :amin: :amin: yavrum inşallah sizlerinde duasıyla biranönce iyileşip yuvasına dönecek :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

Rabbim acil şifaler versin inşallah ayşe  :'(

Kelimeyi tevhit çek bol bol  :amin:

HASRET!M S@N@

canım kardeşim çok geçmiş olsun rabbim biran önce şifa versin canı sağ ya düzelir SEN içini ferah tut canım rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inş

ayy

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 21 Ekim , 2012, 14:26:31
Rabbim acil şifaler versin inşallah ayşe  :'(

Kelimeyi tevhit çek bol bol  :amin:
saol bitanem bildiğim herşeyi okuyorum onuda yaparım Allah razı olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 21 Ekim , 2012, 16:02:34
canım kardeşim çok geçmiş olsun rabbim biran önce şifa versin canı sağ ya düzelir SEN içini ferah tut canım rabbim şafi isminin hürmetine şifa versin inş
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
inşallah bitanem  rabbim senin kuzularınıda benim kuzumada tez zamanda acil şifalar versin inşallah  :amin: :amin: :amin:
yiğenim için okudugum dualrıma mucilerinide ekliyorum rabbim biran önce şifalarını versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

nönü-2626

etmemmi hiç dualarım seninle arkadaşım inşallah biran önce iyileşir yeğenin sen beni zor zamanımda sevindirdin allahta seni sevindirsin canı gönülden istiyorum  :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

inşallah ameliyat başarıyla geçer ve sağlığına kavuşur :flowers:

_inci_tanem_

RABBİM  bu ameliyatanda başarılı bir şekilde çıkıp hayırlsıyla tez vakitte sağlığına kavuşmasını nasip eder inşallah ayşecim  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: