bebek sarılığı hakkında

Başlatan RosE27, 17 Ekim , 2012, 13:57:33

« önceki - sonraki »

RosE27

kızlar mrb ben 32+1 de dogum yaptım bebeklerım dogal olarak sarılık oldu oglumun sarılıgı kuwezde kaldıgı 2 haftalık surecte olup bıttı kızım 2 ay 4 gunluk oldu ama hala sarılıgı war bıkac test yapıldı bır sorun cıkmadı anne sutu sarılıgı falanda denmedı bu sekılde bebeklerının sarılıgı uzun suren war mı aramızda?

°•.ℓανιηуα.•°

canım o kadar uzun sürmemesi gerekir

doktorunuz ne diyor

Allah korusun karaciğerine falan zarar verir.

belki çok ciddi yüksek bi değer değildir. doktora sorun bence.

RosE27

doktor kontrolundeyız cnm oyle sınırda fln cok yuksek degıl doktor erken dogdugu ıcın dwm edıo dedı bakalım daha nekadar dwm edıcek ayın 23 unde kontrolumuz war ozamana kdr gecer ıns bencede dwm etmemelı ama nedense edıo  :y25: :y25:

susanna

Alıntı yapılan: RosE27 - 17 Ekim , 2012, 13:57:33
kızlar mrb ben 32+1 de dogum yaptım bebeklerım dogal olarak sarılık oldu oglumun sarılıgı kuwezde kaldıgı 2 haftalık surecte olup bıttı kızım 2 ay 4 gunluk oldu ama hala sarılıgı war bıkac test yapıldı bır sorun cıkmadı anne sutu sarılıgı falanda denmedı bu sekılde bebeklerının sarılıgı uzun suren war mı aramızda?
benim kizimda uzun sureli sarilik gecirdi ama 40 na yakin atlatti sukur
taramalar tapildi bir suru tahlil falan sonucu anne sutu sariligi cikti sorun yoksa buyuk ihtimal sizinkide oyledir degerleri kacta ?

RosE27

Balböceği

Ben. Oglan da oldu da bir hafta hastanede kaldık, eve geldik her Allah'ın gunu hastaneye

Degerleri olcturmeye giderdik, 19 20 gün sürdü yavrumun ayakları mahvoldu  :sad1:

Allah şifa versin ben once emziriyordm sonra mama veiyordum, böylece kurtulduk..