28 Mart , 2024, 18:36:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Organik Bıldırcın Yumurtası Satıyorum

Başlatan banu_fth, 17 Ekim , 2012, 00:38:02

« önceki - sonraki »

banu_fth

17 Ekim , 2012, 00:38:02 Son düzenlenme: 17 Ekim , 2012, 01:13:54 ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡
Hanımlar evde kendım besledığim bıldırcınların yumurtalarını satıyorum. İlgilenen olursa gerekli bilgiler aşağıdadır..

bıldırcınlar tamamen organik olarak beslenmektedırler. yedikleri seyler: buğday,mısır,salatalık,havuc,yeşillik (mutfaktan artan sebze kabukları) . Tamamen doğal beslenıyorlar .

12 li paketler halınde satıyorum fiyatı kargo dahıl yurt içi her yere toplam 9 tl .

pıyasadakı gunde 3-5 kez yumurtlatılan bıldırcınların yumurtaları ıle kıyaslamayın ..Takdır edersınızkı onların ıcındekı vıtamın ve organık olması acısından benım yetıstırdıklerım ile aynı olamaz.

Almak isteyenler [email protected]  adresıne maıl atsınlar lutfen.
hesap numarasını maıl atarım. aynı gun kargonuz yapılır . ups kargo takıp numaranızı maıl ıle bıldırırım.

tesekkur ederım ..

işte bıldırcınlarım   :love9:

asya81

hayırlı olsun banucum bıldırcınların pek tatlı resmen tesis kurmuşunuz eve :-ooobol satışlar bacım :amin:

banu_fth

:k06: :k06:

sagol cnm ... onlara özel kafes bu .. böle rahat edıyorlarmıs , onlarda can  :love9:

amin cnm Allah razı olsun  :amin: :amin: :amin:

hümeyra_t_e

evin içinde beslemiyosun dimi yani zor olmuyo mu.tebrik ediyorum ama böle bi ise kalkisman cok hos

banu_fth

kapalı balkonum var orda beslıyorum . evın tam ıcı sayılmaz  :k06:
cok tesekkur ederım cnm ..  :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

hayırlı olsun canım kızım bıldırcın yemeye başlasın isterim belki organik ne güzel  :opucuk: :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 17 Ekim , 2012, 11:10:08
hayırlı olsun canım kızım bıldırcın yemeye başlasın isterim belki organik ne güzel  :opucuk: :opucuk:

teşekkür ederim cnm  :amin:  amin  :amin:
evet kahvaltılara başladığında verceksin yumurta ..
inşallah cnm yesin yarasın  :love9: :love9: :nazar:

lagrima

merhaba cnm hayırlı olsun işin :) öncelikle. 11 aylık oğluma yedirebilirmiyim? fikrin var mı?

Wonderer