28 Nisan , 2024, 05:59:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tuanamın albümü

Başlatan helen20, 27 Haziran , 2008, 21:47:42

« önceki - sonraki »

helen20

şu resimin altındaki 2. pembe yazıya tıklarsanız kızımın kac günlük oldugunu öğrenebilirsiniz

emosum

helencim ya 16 gün ne cabuk gecmiş ya  ;)

mavili

maşallah bu nekadar sevimli bir bebiş ya Allah bagışlasın kızlar düşünsenize bu helenin karnındaydı bir kaç hafta önce ve helen şafak sayıyordu bizim gibi bizim zamanımız ne zaman gelecek ya artık kızım dogsunda bend ekucagıma alayım melegimi

helencim Allah analı babalı büyütsün canım sezeryan olmuştun şuan bir sıkıntın varmı rahatmısın tuana gece uyuyormu gazı felan oluyormu sezeryandan sonra hemen süt gelmiyor diyorlar sende yaşadınmı bu sorunları şöyle bir anlat bakalım merak ettim bende :k06:

-GAMZE-

maşallah canım ya çok tatlı allah ömür versin analı babalı buyutsun cok tatlı yaa tombiş tombiş ısırcan olumda tombiş olsa öle keşke

mavili

helen ugrayamıyor foruma merak ettim bebişi ve kendisi nasıl acaba

-GAMZE-

mavili dorda kızını oluma alım kıs dünür olalım senle :ehi: :ehi:

sevda

GAMZECİM ÖNCELİKLE HOŞGELDİN ARAMIZAA... :flowers:

BU ARADA SİZDE DÜNÜŞLERR KERVANINA KATILANLARDANSINIZZ OHH NE GÜZELL..HAYIRLI OLSUN BAKALIM.. ;)

-GAMZE-

saol sevda hoşbulduk eee tabi şimdiden ayarlaki 2 gün sonra yoldan ttu bı kızı getırmesın sununla evlencem die  :ehi: :ehi: :ehi:

sevda

Gamzecim çok hoşsun yaa bende diyorum gelincağızım nasıl olucak diyee hemde daha şimdidennn...aslında erkek anneleri  hep böylee sanırım ... :k06: :k06:

mavili

emoşla semra dünüş oldu bakalım benim kızımın taliplisi kim olacak sevilaycım da söylemişti gamzenin ogluda var al yunus emre senin olsun emoş biz başkalarını buluyoruz bak

helen20

[COLOR="Red"]kızlar  uzun zamandır ugrayamıyorum siteye
cok cok öpüyorum hepinizison fotoları
[/COLOR]love

helen20

canlarım hiçbir şikayetim yok cok cabuk toparlandım yine olsa yine sezeryan yaparım
kızımda sadece acıktıgında muzurluk yapıyor haklı olarak tabii :binkybaby:

sütüm hemen geldi ilk gün emzirdim ama cok az emzirdim bebeğim memeyi tutmakta zorlandı

baska sorusu olan

kızlar benim başka forumda dürüm var hatta kapısıyorlar kızım için yoksa kesin sizden birine verirdim

hepiniz cok tatlısınız

Damla

ayyy masallah cokkk sekerrr yerim ben onu

allahim nazarlardan saklasin

mavili

maşallah maşallah Allah nazarlardan korusun çok tatlı annesi bu bebiş

seninde iyi olmana sevindim inşallah tüm sezeryan olacaklar senin gibi  rahat geçirir canım