27 Nisan , 2024, 23:33:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PARK YATAK MI KARYOLA MI

Başlatan merviş86, 16 Ekim , 2012, 14:22:06

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ~ERVA~ - 16 Ekim , 2012, 19:51:53
şuanda kızımın bambusu var onda yatıyor ama 1 2 ay sonra ona sıgmaz park yatağımızda var onda yatıcak ama bayramdan sonra ananesi oda allacak kızıma

bizde odasını yapalım yavaştan diyoruz da .. marka ve fiyat bilginiz var mı ..

~ERVA~

canım biz çilek mobilyadan baktık takım bir buçuk milyar ama daha araştırıyorum bakalım güzel bişey istiyorum kimde olmayandan

@Melek Yüzlüm@

işte keşke demiri olsa o yok hiç bilemiyosunki ögrendim de geç oldu bir ay sonra sığmaz ona ne yapıcam diye düşünüyorumm  bende ayakta sallarım herhal hiç öyle uyutmadım ama

banu_fth

Alıntı yapılan: ~ERVA~ - 16 Ekim , 2012, 19:57:54
canım biz çilek mobilyadan baktık takım bir buçuk milyar ama daha araştırıyorum bakalım güzel bişey istiyorum kimde olmayandan

park yatak idare ediyor ben yatağını almasammı diyorum şimdilik .. park yatak yetiyor .. en azından yürüyene kadar kullanmıycak gereksiz durcak ..
bilemiyorm kafam karışık bu konuda .. aynen öle fiyatları pahalı geldi bana biz koca bizim odamızı aldık 1250 tl ye  :ehi: :ehi: aynalı şeyleri komidinleri yatak filan ..

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 19:58:12
işte keşke demiri olsa o yok hiç bilemiyosunki ögrendim de geç oldu bir ay sonra sığmaz ona ne yapıcam diye düşünüyorumm  bende ayakta sallarım herhal hiç öyle uyutmadım ama

aa küçük mü bide yaa .. neyse ucuz park yataklar ..
bebefix sitesi var netten alırsan .. kampanya oluyo içinde yatağıyla veriyorlar .. ordan kampanyalı ürünlere bak ben ordan aldım hepsi içinde yorgan yatak 129 tl ye ..

@Melek Yüzlüm@

iyi imiş canım o bakayım ben de bir bakalım eşimede söyler alırız belki sağol canım :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 20:21:13
iyi imiş canım o bakayım ben de bir bakalım eşimede söyler alırız belki sağol canım :opucuk:

rica ederim cnm sadece o siteye bakma tabi ama orda ben kampanya bulmuş almıştım gecen sene ..

başka yerlere de bak benimkinin markası jenny idi ama marka farkettiğini sanmıorum bence hepsi aynı

@Melek Yüzlüm@

gider magazalardan da bakarım ucuzluyorlar arada internet sitelerindende bakarım artık uygunu alırım şu krediler bitsede rahat olsak fiyat gözetmeksizin alırız da devir tasarruf devri ::)

banu_fth

aynen öle .. ya bi de ucuzu varken neden pahalısını alalım ki .. sonuçta aynı mal ..
yiyecek olsa organiğini al .. sağlıklı olanını al .. ama eşyada bence gerek yok pahalısına ..
beyaz eşya dışında gerek yok  :k06:

@Melek Yüzlüm@

demi ama o kadar beklerim araştırırım alırım malı ondan sonrada ucuzlayınca çok uyuz oluyor bu çok oldu bizde  :cildir:  artık iş aramayada başladımm bende çalışayımda borçları hafifletekk yaa

banu_fth

Allah gönlüne göre vrsin  cnm . işteydikçıkıyoruz tatlım öptüm çok görüşüroz yarın  :love9: :flowers: :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

görüşürüz canım bu saate kadar iş mi  kolay gelsin vala  :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 20:53:56
görüşürüz canım bu saate kadar iş mi  kolay gelsin vala  :opucuk:

evet cnm dün 22:10 du evdeydik  :-ooo

bugün erken bile  :hieyt:

merviş86

arkadaşlar çok teşekkür ederim bende artık bi karara vardım park yatak alıcam inşallah bu cumartesi  :ehi: bu arada meltem mobilyada çok güzel odalar var bilginiz olsun dehşet güzel ama biraz pahalı  :'(
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Sır_Çiçegi

cnm yazmam gec oldu biraz ama bencede park yatak bende oğluma park yatak aldım cok kullanışlı hem bütçeyede uyumlu  :icon_thumright:
bebek mobilyası almayı düşünmedim dolabınıda büyük aldım bir daha masraf olmasın die hepsini netten sipariş werdim cokda memnunum :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...