hayalinizdeki adamla mi birliktesiniz?

Başlatan muhribe, 15 Ekim , 2012, 17:22:14

« önceki - sonraki »

ZAHİR

hayalimdeki adam değildi aama onu tanıdıkça hayalim olduu çok şükür gerçekte olduuu :):love7: :love7: :k06: :k06: :k06:
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

rümeysaa

hayalimdeki gibi iyi kalpli iyi yurekli rabbime cok sukur onu cikardi karsima  :love9: :love9:

seher19

hayalimdeki adam değil ama benim eşimde çokk iyi :love9:  :love3: :laughing7: benim hayalimdeki adam olması imkansız zaten yoktur öyle birisi eminim

gökkusağı

hayalimde kimse yoktu patt eşim çıktı karşıma  :k06: iyi biri ama çok şükür insani değerlere sahip olması yetiyor geri kalanı teferruat  :love9:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ayy

HUY OLARAK HAYALİMDEKİNDEN FAZLASIYLA EVLİYİM BEN AMAAAAAAAAAA DURUN YAZAYIM :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:BEN KOCİŞİMLE TANIŞMADAN ÖNCE HEP KARA KAŞLI KARA GÖZLÜ KARA SACLI UZUN BOYLU HEP TAKIM ELBİSE GİYEN ELİNDE ÇANTASI OLAN Bİ ADAM HAYAL ETTİDİYİM Kİİİİİİ BENİM KOCİŞ SARI EBEŞİN TEKİ GÖZLERİDE YEŞİL HEPTE EŞOFMAN GİYER BEDENCİ YAAAA HAA BİDE BOYU BENDEN 2 CM FAZLAAA :k06: :k06: :k06: :k06:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
AMA İYİKİ TANIMIŞIM BEN ONU :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

aklımda evlilik yoktu onun için öyle bir adamda hayalde yoktu :k06: :k06: eşim çıktı karşıma bir anda hayalim olmadan gerçeğim oldu...  Allah razı olsun şansım varmış hayaldende öte iyi bir insan  :love8: :love8: :love8:

...ŞehzadEfe...

Eşimle tanıştıgımızda daha çok küçüktüm 16 yaşındaydım hayal nedir bilmiyordum sonrası geldi çok şükür zaten severek evlendik  :love9: :love9: allah başımdan eksik etmesin  :amin:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

nazlıyarim

küçükken şöyle dua ederdim,allahım eşim esmer olsun beş vakit namazında, çalışkan, merhametli, dürüst olsun ve beni çook sevsin kuldan değil senden korksun,işçi olsun,anneme babama saygısı olsun he bide 2 odası olsun benim evim olsun.çok şükür hepsine sahibim kocacım seni bana nasip eden rabbime kurban oluruuuum.....
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Selma27

Ben ilk evliligimi ailemin istegiyle gorucu usulu ile akrabamla evlendim. Onun uzun boylu olusundan etkilendim ve hayalimdeki gibiydi. Malesef huyu cok kotu bir adam cikti...Tek amaci yurt disina gitmekmis ve 3 yil evli kaldiktan sonra ayrildik..
Suanki esimde tam tersi.. Boyu benimle ayni ama huyu mukemmel otesi bir insan..Allah'a sukur namazini kilar ve bana surekli ogut veren bir esim var..Boy pos onemli degilmis..Onemli olan bir insanin huyu..

krizantem84

benim esimde cok iyi birisi.huyuda cok güzeldir :nazar:
amaaa gelgelelimki hic romantik degil(her konuda)
benim dogum günümü bile bazen unutur :(

๑ஐtek tabancaஐ๑

benim eşimde Allah razı olsun ondan çok iyidir  :amin:
insanız hepimizinde kusuru oluyor ben dört dörtlük değilim o da değil
eşimin dış görünüşü gayet hoştur ben onun görünüşüne aşık oldum evlendim ama kalbi dışından daha güzelmiş iyiki evlenmişim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
iş duygusallığa gelince sıfır çok utangaç benim kocam yaaa  :ehi:
krizantem senin kocan bazen unutuyomuş cnm benimki hiç hatırlamaz  :ehi: :ehi:

krizantem84

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 28 Ekim , 2012, 22:53:23

benim eşimde Allah razı olsun ondan çok iyidir  :amin:
insanız hepimizinde kusuru oluyor ben dört dörtlük değilim o da değil
eşimin dış görünüşü gayet hoştur ben onun görünüşüne aşık oldum evlendim ama kalbi dışından daha güzelmiş iyiki evlenmişim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
iş duygusallığa gelince sıfır çok utangaç benim kocam yaaa  :ehi:
krizantem senin kocan bazen unutuyomuş cnm benimki hiç hatırlamaz  :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: smyr.fk - 16 Ekim , 2012, 09:24:05
hayalimdeki adam değildi aama onu tanıdıkça hayalim olduu çok şükür gerçekte olduuu :):love7: :love7: :k06: :k06: :k06:

AYNEN KATILIYORUMM BENDE ÖLE OLDUM  :love9:

burcum

hayalimdeki adam yeryüzünde yaşamıyordur sanırım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama bi kıvanç tatlıtuğ bi david beckham olsa hayır demezdim :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

beynâ

01 Kasım , 2012, 19:10:16 #29 Son düzenlenme: 01 Kasım , 2012, 19:13:38 beynâ
hayır,hayallerimin ötesindeki adamla evliyim..yani "mutlaka olsun" dediğim özellikler dışında,"olmasa da olur" dediğim şeyler bile mevcut onda :love9:

"Allahım ben senin için kendimi haramdan sakınıyorum,bana benim bile dualarımın yetmediği,eksik kaldığı,içimden geçen anlık gizli düşüncelerin bile mevcut olduğu bir eş nasip et..zira ben ne istediğimi bile bilemeyecek kadar acizim senin lütufların yanında,sense benim isteklerimi bile benden iyi biliyorsun,ona göre birini nasip et.."

diye dua etmemin senesinde tanıştım eşimle.. :love9: :love9:

ki 3 sene boyunca en yakın arkadaşlarıma bile şakasını bile ettirmedim "asla olmaz,istemem,herkes olur o olmaz" diyordum.. :ehi: :ehi: çünkü acayip yanlış tanımıştım..o yanlış tanımış halimle 1 gecede "evet" diyiverip sabahına "naptım ben  yaaa..nasıl evlencem ben onla  :-\ :-\ :violent1:" desem de zaman bana o duamın kabul olduğunu gösterdi..çook şükür :amin: :amin: :love9: