19 Nisan , 2024, 08:47:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sezeryanlan dogum yapanlar bakarmisiniz

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 13 Ekim , 2012, 18:34:41

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: bi sorum olcak benim bu aralar cok ameliyat yerim aciyo neden  :icon_scratch: havalar burda cok sogudu acaba üsütüyomda orayami vuruyo anlamadim  :dontknow: :dontknow: :dontknow: gecen cok kötüydüm sicak su filan koydum iyi geldi  :sad1: doktora gitsemmi bilemedim  ::)
:nazar: :nazar:

gökkusağı

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Ekim , 2012, 18:34:41
Slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers: bi sorum olcak benim bu aralar cok ameliyat yerim aciyo neden  :icon_scratch: havalar burda cok sogudu acaba üsütüyomda orayami vuruyo anlamadim  :dontknow: :dontknow: :dontknow: gecen cok kötüydüm sicak su filan koydum iyi geldi  :sad1: doktora gitsemmi bilemedim  ::)

cnm bi arkadaşta aynı dertten muzdaripti bildiğim kadarıyla kendini sıcak tutman üşütmemen lazım yine de bi druna görün ama normal die biliorum ben  :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

laracroftt

yaa normal cnm yaa benımde ara sıra acır sancır. Bak bugun mısafırım vardı. Temızlık yaptım,ıkramlar hazırladım derken hem amelıyat yerım hem rahmım nasıl agrıdı :sad1: cok yordum kendımı. Dınlendım gectı sımdı. Dusun o bıle yapıyor. Bazen ılıskı esnasında bıle sancı gırdıgı oluyor. E tam ıyılesmedı ıc dıkısler tabı ondan

banu_fth

2-3 aysonra bıseyın kalmaz Allahın ıznıyle.. sıcak tut kendını ve dınlen agrıyınca..
benım bıseyım kalmadı .. 10.5 kg lık kızımı  :nazar:  kucaklıorum hergun  :nazar: :k06:
gecer cnm iç dikişler yapıor agrıyı fazla germe o bölgeyı uzanma bı yerlere cok ..
gecıyor.. belkı kısıden kısıye degısıyodur ama benımkı gectı bılemıyorum  :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ins gecer ya zor oluyo dedigin gibi bazen iliskide bile aciyo  :sad1: elimlen bastirincada aciyo pff  :-\ sicak tutuyum kendimi bakim gececekmi gecmezse doktora gidiyim.bide ben ikinci cocugu cok beklemek istemiyom seneye filan düsünüyom tabi Allah nasip ederse ins sorun olmaz   :amin: insallah normal dogum olur  :)