24 Nisan , 2024, 14:10:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

:muzz: :muzz: :muzz:
KIZLAAAR cananım dediki;;;;
teyzesi okuduğunuz dualar kabul oldu,kuzularımın şekeri düşmüş solunumları normale dönmüş,kendi kendilerine nefes alabiliyormuş şükür..yarın tekrar beslemeye başlayacaklarmıs dedi.hepiniz hakkınızı helal edin dedi.ohhhhh yaa çok güzel bi haber öyle rahatladımkiii :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

_inci_tanem_

bu çok güzel bir haber  :hello2: :hello2: ALLAH'a şükürler olsun  :amin: :amin: :amin:
inşallah hep bu şekilde devam eder yavrucaklar gün be gün iyiye gidip sağlıcakla evlerine giderler :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 17 Ekim , 2012, 17:44:27
teyzesi okuduğunuz dualar kabul oldu,kuzularımın şekeri düşmüş solunumları normale dönmüş,kendi kendilerine nefes alabiliyormuş şükür..yarın tekrar beslemeye başlayacaklarmıs dedi.hepiniz hakkınızı helal edin dedi.ohhhhh yaa çok güzel bi haber öyle rahatladımkiii :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

maşallah maşallah allahım sağlık sıhhat versin çok sevindim  :love9:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

KasrıCinan

KIZLAR BUGÜN DE VAKIA SURESİNİ OKUYALIM.ALMAK İSTEYENLER YİNE YAZSIN LİSTE ŞEKLİNDE

SÜMEYRA ; 1 ADET

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ZéynéP.SimAy

burcum

maşallahhhhhhh kuzucuklara :nazar: :nazar:
daha güzel haberlerini alalım inşallahhhhhhhhhhh :amin:

beteray

canım yaaa inşallah bir an önce yuvalarına gelirler  :amin: rabbim güzel günlerini göstersin hiiiç acısını yaşatmasın :amin:

<<<betty>>>

en kısa zamanda sağlıkla dönerler evlerine inşallah  :amin: :amin:
Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın, cananımın da kuzucuklarını onlara bağışlasın inşaallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

hayriye60

inşallah tez vakitte kavuşur bebeklerine gözü aydın olsun cananın.dualarımız onlarla olsun arkadaşlar herkes çok dua etsin evlerine dönsünler sağ salim inşallahhhhhhhhh.

mutluluk

ÇOK GÜZEL BİR HABER :hello2: :hello2: :hello2:

tweety0555

nazo-58

RABBIM Analı babalı buyutsun...Bol sütlü gazsız gunlerde inş.. :nazar:
RABBIM saglıcakla kucagına almayı nasip etsin..inş en kısa sürede cıkarlar hastaneden... :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

banu_fth

ohh şükürler olsun ..  :amin: :nazar:
saglıcakla evlerıne dönerler inşallah.. cananım mıs kokularına kavusun Allahım bı an önce.. solunum yapıolarsa cok bıse kalmadı sukurler lsun  :amin:  eve geldıler haberlerıne darısı :amin:

HASRET!M S@N@

kızlar giremedim haber veremedim iyiye gidiyor şükür bebeklerim oğlum epey yol katetti kızım da ilerledi inş tez vakitte kucağıma alırım dün görmeye gittim emziren anneler vardı ben de onlara dönüp Baktım içim nasıl yandı gözlerim doldu bebekleri muayene eden doktor farketti üzülme annesi onlar da iyi olacak dedi çok zor kızlar dokunamamak bir camın arkasından bakmak yüce rabbim hiçbirimizi sınamasin bununla ama kuzularim iyi olacak bu rabbim'in sınavı elbet geçecek canları sağ olsun da ben razıyım beklemeye inş sizin dualarınız sayesinde daha da iyi olacak meleklerim