HASRET!M S@N@ (CANAN) IN İKİZLERİ DÜNYAYA GELDİ... DUA BEKLİYORLAR

Başlatan doruk38, 12 Ekim , 2012, 18:31:07

« önceki - sonraki »

burcum

ALLAH ım yar ve yardımcııları olsun kuzularının :amin:
her onları gördüğünde yanlarından ayrılırken ALLAH a emanet olun de kuzularına :amin:
rabbime emanet olsun kuzuların :amin:

GELSQMİNQ

bitanem çok sevindim yaa ağladım tatlım allah eline almayı nasip etsin sağ salim kavuşun inş bol bol kokla kuzucukları allaha emanet olun

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
CANANCIM CANIM BENİM TEBRİKLER ...
MERAK ETME ONLAR ANNELERİNİN MUCİZELERİ SENİN KOLLARINDA UYUMAK İÇİN ACELE ACELE ÇIKIVERECEKLER KÜVEZDEN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
DUALRIM ÜÇÜNÜZ İÇİN CANANCIM ÖZELLİKLE MUCİZELERİN İÇİN.RABBİM SAĞLICAKLA EVLERİNE SICACIK YUVALARINA  GETİRSİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy

CANANCIM BENİM KUZENİMİNDE TEK YUMURTA İKİZLERİ 30 HAFTALIK DOĞDULAR MİNNCIKLARDI AMA ŞİMDİ KOCAMAN OLDU KUZLAR ANASIFINA BAŞLADILAR BU YIL.SENİN MUCİLERİNDE ALLAHIN İZNİYLE SAĞLICAKLA BÜYÜCEKLER CANIM DUALRIM MUCİLERİNLE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

cemmmm

cnm çok şaşırdım valla çok ağlattın beni gece gece  :crybaby2: hayırlı olsun rabbim çabucak sağlıklı bi şekilde eve çıkmayı nasip etsin  :amin:

_inci_tanem_

Aaaaa görünce çook şaşırdım benim için günün bombası oldu  :-ooo :-ooo

Annesinin kuzuları bir an önce toparlayıp  sağ salim evlerine dönerler ve sağlıklı bir şekilde RABBİM büyütmeyi nasip eder inşallah :amin: :amin: :amin:

Gözün aydın canancım RABBİM analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ZéynéP.SimAy

canaannnn  :-ooo :-ooo
canım çok sevindimmmm  :muzz: :muzz: Allahım sağlıkla sıhhatle yanına almayıda nasip etsin inşallahhhhhh  :amin: :amin: :amin:

mutluluk

çok şükür ya.allah hayırlı etsin inş.analı babalı büyütsün. :opucuk:

asya81

hümeyra_t_e

bende başlığı görünce şaşıranlardanım erken ama sağlıklı olmaları mühim olan.rabbim biran önce bebişlerine kavuştursun sağlıkla büyüsünler inş

~ERVA~

şuan şoktayım yaa rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:canancım bebişlerin hayırlı olsun tatlım :flowers: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

cananım bebişler nasıl  :opucuk:

anlat bize,nasıl oldu her şey,kaç kilo doğdular,sütünü sağıp mı veriyosun.

inşallah her şey yolundadır  :amin:

destina06

Balböceği