kimyasal gebelikmiş sanırım

Başlatan gökkusağı, 12 Ekim , 2012, 16:03:13

« önceki - sonraki »

gökkusağı

çok sağolun kızlar şu adetim bitsin hemen gidip dr umla görüşcem inşş ok verirse denemeye karar verdim tekrardan ama kafam çok karışık ne diyim hayırlısı olsun  :dontknow:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

ayy

canıım zaten enbüyük hatamız erkenden test yapmak.biçok kadının habersiz yaşadıgı şeyi biz haberli yaşıyoruz ve üzüyoruz kendimizi.ama kimyasaldan kısa zman sonra hamiş kalan arkadaslarımız var inşallah seninde gelir meleğin en kısa zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:canım kendini hiç yıpratma çalışmalara ara verme canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gökkusağı

haklısın cnm ama işte 3.ydü bu insan sabredemiyo sende az çok bilirsin.dayanamayıp internetten bakınca daha çok karamsarlığa kapılıyorum kimyasal gebelik geçiren kadınların bir sonraki hamileliğinde tekrar aynı durumu yaşaması ihtimali %10 fazlaymış  :icon_pale: bunları düşününce vazgeçiyorum hayal kırıklıklarından bıktım çünkü.sorada kısmet diyorum ne varsa onu yaşiicaz  :dontknow: tam anlamıyla ikilemdeyim  :cildir:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

ayy

canım kimyasal yaşayanların aynısını yaşar diye birşey duymadım hiç aksine şimdi hamişleirz var.hem neden bunları düşünüp boşyere stres oluyorsun gecti bitti evet mutlulun hüsranla sonuclandı fakat test yapmamış olsaydı bunu bilmeyecektin bile.ki aynısını bende yaşadım aynı hatayı bende yaptım malesef.
bence bu konu üzerinde düşünmeyi bırak çok basit test yapmasaydın biçok kadın gibi sende bilmedene gecip gidecekti.şimdi bunları degil nasıl çalışmalar yapmalıyız diye düşün ve sters yapma kendine daha fazla :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:sters yapmaki meleğin yeniden hemencik gelsin sana sağlıcakla canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

gökkusağı

Alıntı yapılan: ayy - 13 Ekim , 2012, 15:08:10
canım kimyasal yaşayanların aynısını yaşar diye birşey duymadım hiç aksine şimdi hamişleirz var.hem neden bunları düşünüp boşyere stres oluyorsun gecti bitti evet mutlulun hüsranla sonuclandı fakat test yapmamış olsaydı bunu bilmeyecektin bile.ki aynısını bende yaşadım aynı hatayı bende yaptım malesef.
bence bu konu üzerinde düşünmeyi bırak çok basit test yapmasaydın biçok kadın gibi sende bilmedene gecip gidecekti.şimdi bunları degil nasıl çalışmalar yapmalıyız diye düşün ve sters yapma kendine daha fazla :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:sters yapmaki meleğin yeniden hemencik gelsin sana sağlıcakla canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

inşş cnm inşşş allah kimsenin kucağını boş bırakmasın hepimize yaşatsın anneliği :amin: :amin: :amin:  :opucuk: :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kadriyecim üzüldüm  :( insallah bu son olur artik sende kavusursun yavruna  :amin: bence sen gene iyi düsün bidahada adetin cok gecmeden test filan yapma bosver bekle  :opucuk: hakkinda hayirlisi olsun iyi haberlerini bekliyoruz  :opucuk: :love9:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gökkusağı

inşş cnm inşş son olur.bi daha günüm bikaçgün geçmeden hayatta test mest yapmam  :k06: bide sevgili kocam cümle aleme haber vermiş şimdi arayıp soranlara aa kim seöledi yok öle bişi diorum  :ehi: :ehi:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥