uyku tulumu

Başlatan laracroftt, 12 Ekim , 2012, 11:01:09

« önceki - sonraki »

laracroftt

hımm bende oyle yapayım ozaman :)

Dilara Ebrar

kızlar uyku tulumu genelde elyaftan yapılıyor.yavruların terlemesi de bu yüzden.ne yatağını ne yorganında nede yastığında zaten elyaf kullanmıyoruz .

anneciğimde bu yüzden oğluma sadece kumaştan bi uyku tulumu dikti.böle askılı elbise gibi.altı kapalı kenarlarında aralıklı aralıklı 3 tane düğme var.onunla yatırıyorum ve üstünüde ince bi polarla örtüyorum.yetiyor.uyku tulumuna karşıyım bende ama sadece elyaf kullanılanlara.diğer kumaşlar bence gayet kullanışlı.hem bebeğin yatakta deli gibi dönmesini engelliyor.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asya81

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 12 Ekim , 2012, 12:46:12
kızlar uyku tulumu genelde elyaftan yapılıyor.yavruların terlemesi de bu yüzden.ne yatağını ne yorganında nede yastığında zaten elyaf kullanmıyoruz .

anneciğimde bu yüzden oğluma sadece kumaştan bi uyku tulumu dikti.böle askılı elbise gibi.altı kapalı kenarlarında aralıklı aralıklı 3 tane düğme var.onunla yatırıyorum ve üstünüde ince bi polarla örtüyorum.yetiyor.uyku tulumuna karşıyım bende ama sadece elyaf kullanılanlara.diğer kumaşlar bence gayet kullanışlı.hem bebeğin yatakta deli gibi dönmesini engelliyor.
ONDAN BENDE ALDIM BENİMKİ TÜM GECE UYUMADI AYAKLARINI RAHAT ATAMADIĞI İÇİN

Dilara Ebrar

evet canım sıpalar deli gibi dönmeye alıştılar yazın.bazen benimkinede batıyor :ehi:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

laracroftt

ııhh yok benımkıde uyumaz bacakları kapalı delı olur :k06:
Bı deneyeyım cnm ne zararı var. Baktım rahat etmedı dısarı cıkarken mont gıbı gıydırırım sıcacık sıcacık :D hıc pıjama,uyku tulumu gıbı durmuyor zaten.grısını aldım ben ayıcık var ustunce :k06:

Balböceği

Aha benim oglan iki yasina girecek ben giydiriyorum uyku tulumu gece öyle kan ter icinde uyanmıyor

Bide farkettim normal pijama giyince uyanıyor sık sık, ku tulumunda bir kere kalkıyor..

burcum

benim kız da sürekli uyanır ayaklarını rahat hareket ettiremezse ayaklı alıyorum ben rahat rahat uyuyor :icon_thumright:

Balböceği

Ayaklı ben olsam bende giymem ama  :toothy10:

Ben normal aldım  :ehi:

burcum

kız ayaklı dediğim ayaklarına giyiyor torba gibi olandan almadım ben derin delirir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

He tamam bana bı tulum geldi torba gibiydi demek uyku tulumuymus  :ehi:

Hiç giydirmedim de  :ehi:

burcum

torba gibi olanlarda derin hayatta yatamaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eli kolu denk durmuyor ki :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dönemedikçe ağlar uyanır delirir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: