TÜP BEBEK TEDAVİM SANIRIM BAŞLIYOR:)

Başlatan ayy, 11 Ekim , 2012, 00:15:14

« önceki - sonraki »

ayy

Alıntı yapılan: durgun - 15 Ekim , 2012, 16:03:20
başladın dimi canm nasıl geçti bana yazarmısın bendde başlıcamda :(
CANIM BEN GELEEK AY BAŞLAYACAĞIM İNŞALLAH :amin:
SANIRIM SEN DE DAHA BAŞLAMADIN GELİŞMELERİ PAYLAŞALIM CANIM DR VE MERKEZ İÇİN KARAR VERMEDİN GALİBA :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 15 Ekim , 2012, 18:58:12
herşeyde wardır bi hayır cnm  :amin:
hem herşey güzel olacakk inş. doktorundan da bu pozitifliği aldıysan  :opucuk:

BİDE SİZİN DUALRINIZ VAR YA DUYGUCUM HEŞEYİN YOLUNA GİRECEĞİNE DAİR TÜM DUYGULARIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 15 Ekim , 2012, 21:27:16
Alıntı yapılan: esracım - 15 Ekim , 2012, 13:30:42
Canım Bursa da başladınız değil mi tedaviye.İnşallah bu bir aylık gecikmede bir hayır vardır ve ben olacağına inanıyorum  :amin: :amin: Çok bekledin çok istedin ama sırada güzelce kavuşmak var bebeğine.Gelişmeleri yakından takip eidyoruz.
EVET ESRACIM BURSADA DOKTORUMA İLK MUANMEİ OLDUM ÇOK ŞÜKÜR GELECEK AY REGLİMDEDE BAŞLAYACAĞIZ RABBİMİN İZNİYLE.MELEKLERİM GELİR İNŞALLAH HEMENCİK :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Bunlar hep bir sebep ve inşallah önümüzdeki ay o muhteşem sonuca ulaşırsınız.Dualarım seninle ve diğer arkadaşlarımla.  :amin: :amin: :amin:

ayy

inşallah canım benim güzel kalbinden gecen dualrını duysun rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

elfo

ayşecim hepimiz çok iyi biliyoruz ki psikoloji çok önemli. bi işe inanarak başlamak pozitif elektrik almak özellikle bayan yumurtasının kalitesini arttırıyor inş.
ben inanıyorum ilk tedaviyle ikizlerine hamile kalacaksın. Rabbim inş. boynunu bükük bırakmayacak  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ayy

Alıntı yapılan: elfo - 16 Ekim , 2012, 22:07:59
ayşecim hepimiz çok iyi biliyoruz ki psikoloji çok önemli. bi işe inanarak başlamak pozitif elektrik almak özellikle bayan yumurtasının kalitesini arttırıyor inş.
ben inanıyorum ilk tedaviyle ikizlerine hamile kalacaksın. Rabbim inş. boynunu bükük bırakmayacak  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ELİFİM CANIM BENİM ÇOK SAOL VALLA AKŞAM AKŞAM PEK İYİ GELDİN GÜLÜMSETTİN BENİ  :amin: :amin: :amin: :amin:
SABAHTIR KARIN AĞRISI ÇEKİYORUM BAĞIRSAKLARIM BOZULMUŞ SABAHIN BEŞİNDEN BERİ :sad1: :sad1: BİDE TÜPTÜP KAN VERDİM BUGÜN TANSİYONUM MAHVOLDU 5 SAAT UYMUŞUM .ŞİMDİ BÖYLE SEN KONUŞUNCA HERŞEYE DEĞER BU YAŞADIKLARIM SONUNDA KUZULARI DÜŞÜNÜNCE :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
SEN NASILSIN KUZUM MELEĞİN YORUYORMU SENİ :nazar: :nazar: :opucuk:

elfo

:flowers:
canım ben de hamile kaldığım ay yani geçen ay şeker yükleme testi yaptırmıştım hani insülin direncim var mı diye bakılacaktı. insülin direnci yumurtlamayı baskılıyor diye. kendi kendime 3 saate bir kan vermiştim normalde beni kan tutar o defa hiçbişey olmamıştı bebeğim için dayanacam dedim Rabbim öyle bir sabır verdi ki. hamd olsun gelmesinin işaretiymiş.  :amin:

bebeğim beni yoruyor günde en az 2 defa çıkartıyorum. bu 3. haftam işe gidemiyorum raporluyum dün de 2 poşet serum yedim. doğru düzgün su içemiyorum. beslenmeme dikkat ederdim şimdi alakam yok ne yiyebiliyorsam onu yiyorum. ne süt içebiliyorum ne yumurta yiyebiliyorum. asla şikayet etmiyorum günde 2 defadan bişey olmuyor. yeterki sağlıklı olsun da. inş. sen de tez zamanda hamle kalacaksın ama inş. sıkıntısız bi gebeliğin olur  :amin:

ayy

BU SÜREÇTE YORULMUYOR DEĞİLİM AMA BENDE ŞİKAYET ETMİYORUM ARTIK HERŞEY KUZULAR İÇİN İNANMASAM GELEECEKELRİNE ÜMİDİM OLMASA HERALDE DAYANAMAZDIM AMA BEN İNANIYORUM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:MELEĞİN GEÇİCİ BİR SÜRE SENİ BÖYLE YORACAK AMA SONUNDA MİS GİBİ CENNET KOKUSUNU DUYUNCA HERŞEY UNUTULACAK KUZUN NAZLI NAZLI GELDİ AMA ANNESİNİ PEK ÜZMEYECEK İNŞALLAH ELİFİM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BEN VE İSTEYEN TÜM ARKADAŞALRIMIN KUZULARI ÇOK BELETMEDEN GELSN İNŞALLAH SAĞLICAKLA DUALRINIZI EKSİK ETMEYEN ELİFİM :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

elfo

inş. canım hiç bizleri üzmezler
her namazımdan sonra edemesem de günde bi defa hepinize dua etmeye çalışıyorum. inş. Rabbim kabul eder  :amin:

nönü-2626

canım inşallah en kısa zamanda rabbim sana kuzucuklarını verir inanıyorum dualarımızı kabul eder bende 6 yıldır evliyim 3 kez aşılama yaptırdık ama malesef bizde tüp bebek yaptıracaz onun için para biriktirmeye çalışıyoruz rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  :amin:

suzannn

Canim tedavin hayirli olsun insallah olumlu sonuclar alirsiniz melekleriniz gelir sagliklica

ayy

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
KIZLAR ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH SİZİN KUZULARINIZDA TEZ VAKİTTE GELİR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
BENİM MELEĞİM İYİLEŞSİN ŞUAN BEBEK DÜŞÜNEMİYORUM BÖYLE STERSLİ OLURSAM ARALIĞA ERTELEYEBİLİRİM DR LA KONUŞACAĞIM REGLİME YAKIN BELKİ KENDİSİ ERTELER ÇÜNKÜ BU DURUMDA BU STERS ÜZÜNTÜ YUMOŞLARA İYİ GELMEYEBİLİR.HAYIRLISI OLSUN ÖNCE MELEĞİM BİR İYİLEŞSİN İYİ OLURSA BAŞLARIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

Alıntı yapılan: nönü-2626 - 22 Ekim , 2012, 00:29:14
canım inşallah en kısa zamanda rabbim sana kuzucuklarını verir inanıyorum dualarımızı kabul eder bende 6 yıldır evliyim 3 kez aşılama yaptırdık ama malesef bizde tüp bebek yaptıracaz onun için para biriktirmeye çalışıyoruz rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın  :amin:
GÖNÜLCÜM CANIM İNŞALLAH TÜPE GEREK KALMADAN SÜRPRİZ YAPAR MELEĞİN :amin: :amin: :amin: :amin:
OMAZSA DA ÜZÜLME İNŞALLAH İLK DENEMNDE GELİR MELEĞİN :amin: :amin: :amin: :amin:
BİZDE PARA BİRKTİRDİK AYLLARCA İŞTE BU AY GİTTİK DR ERTELEDİ(İYİKİ ERTELEMİŞ YOKSA BU STERSLE BOŞA GİDECEKTİ HERŞEY HERŞEYDE VARDIR BİR HAYIR GERCEKTEN)
PARA  BİRİKTİRDİK AMA İÇİNE GİRİNCE UMDUGUMUZDAN DAHA FAZLA ÇIKACAK MASRAF ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN  :amin: :amin: :amin: :amin:

BurcuÇ

Kızlar tüp bebek ıocın fıyat ne dedılerr ???????????????