yıllardır hayalini kurdugum rüzgarımmm hoşgeldin <3

Başlatan nisan rüzgar, 09 Ekim , 2012, 22:42:47

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

tesekkür ederim kızlarrr...
oğluş biraz gecen ay korkutttu beni lekem geldi 10 gün arayla 2 kez ama normalmiş çok korktum görünce hersey yolunda çok şükür 21 haftalık olduk :D

melek100lü

:nazar: :amin: :love9: Maaşallah benim paşama kocaman adam olmuş artık hiç korkma annesi  :love9: :opucuk: :nazar:

sağsalim gelecek inşallah dünyaya  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

benim güzel oğlummm dün gördük babanla seni yine  21 +4 olmuşuzzz  :opucuk: :love9: hersey yolundaymışşş her ay gittigimde heyecan yapıyorum seni görücem diye :D bu ay annen 3 kilo birden aldıgı için doktor amcan 15 gün sonra tekrar cagırdı beniii  :k06: :k06: kiloyu kont. tutmak için yoksa yuvarlanabilirsin dediii  :k06:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞŞALH ANNESİ RABBİM KUZUNU KORUSUN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

nisan rüzgar

amin kızlarrrrr  :amin:
30.haftaya girdik çok şükürrr hersey yolunda  :amin: