09 Mayıs , 2024, 12:40:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar lütfen yardım edermisiniz acil olarak lütfen

Başlatan minikbahar, 09 Ekim , 2012, 22:38:22

« önceki - sonraki »

minikbahar

kızlar detaylı şekilde yazayım
12 eylül SAT

30 eylül pazar günü benim yumurtlamam gerçekleşti akıntı ve ovulasyon testi ile öğrendim

benim kasık ağrılarım geçmedi sonrasında

4-5 ekimde yani 4-5 gün sonra bel ağrılarım başladı böyle belime batar gibi oluyordu.
bu bel ağrıları başladı 2 gün sonra yaklaşık 5 saat ayakta kaldığım için akşama resmen adet ağrısı başladı. dinlenince geçti. bugün ara ara giren adet ağrılarım ve sürekli devam eden bel ağrılarım var. adetim pazar günü yani 14 ekimde adet ağrılarım adetten 8 gün önce başladı  :y25: :y25: :y25:

çok merak ediyorum bu şekilde birşey yaşayıpta hamile kalan oldumu yada bunlar gebelik belirtisi olabilirmi?
Herşey Birgün Gerçek Olacak...

aşkitoom

tatlım adet belirtiside olabilir gebelik belirtisde.bende her ay belirti yaşarım ama gebelik olmaz :k06: arkadaşlar bilirler,daha adetine var,bence sabırla beklemeni tavsiye ederim :icon_thumright:
soracağın varsa yine yardım ederim

minikbahar

Alıntı yapılan: aşkitoom - 09 Ekim , 2012, 22:47:29
tatlım adet belirtiside olabilir gebelik belirtisde.bende her ay belirti yaşarım ama gebelik olmaz :k06: arkadaşlar bilirler,daha adetine var,bence sabırla beklemeni tavsiye ederim :icon_thumright:
soracağın varsa yine yardım ederim
pazartesi günü olmazsam test yapacağım ama beklemesi çok gıcık :(

xxcansuxx

benim adetime 1 hafta kala dediğin gibi kasık ağrılarım oldu o ay hamileymişim ben adet olcam herhalde diye dolandım durdum hayal kırıklığı yaşamayım diye ama bir değişiklik vardı sezdim aslında çünkü benim adetim öncesi ağrılarım hiç olmazdı...
hani istiyoruzda çok kendimizide dinlediğimiz oluyor belirti yönünden sen bekle adetini gelmezse zamanında 2-3 gün sonra test yaptır inş. hamilesindir  :amin:

minikbahar

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Ekim , 2012, 23:08:32
benim adetime 1 hafta kala dediğin gibi kasık ağrılarım oldu o ay hamileymişim ben adet olcam herhalde diye dolandım durdum hayal kırıklığı yaşamayım diye ama bir değişiklik vardı sezdim aslında çünkü benim adetim öncesi ağrılarım hiç olmazdı...
hani istiyoruzda çok kendimizide dinlediğimiz oluyor belirti yönünden sen bekle adetini gelmezse zamanında 2-3 gün sonra test yaptır inş. hamilesindir  :amin:
inş. cnm sende de bel ağrısı oluyormuydu birde ayaklarda üşüme?

elfo

canım bence hiç belirti arama. biliyorum çok zor ama belirti aradıkça beklemek iyice zorlaşıyor. ben 16. ayımda hamile kaldım. aylarca belirti takip ettim. kesin ve net adet belirtilerim olduğunu gördüm. hatta zamanla hah işte yine adet belirtisi yine olmadı diyordum. en son ayda da aynı adet belirtileri vardı meğer hamileymişim. geçtiğimiz mayıs ayında kendimde o kadar farklı belirtiler gördüm ki sevincimden çevremdekilere %90 hamileyim diyordum. sonuç olarak çok üzülmüştüm. insan takip ettikçe belirti mutlaka bulur. belirti aramamaya çalış farklı uğraşlar bul. inş. tez zamanda güzel haberler duyarsın  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.