28 Mart , 2024, 17:00:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

K A R A D A Y I

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Ekim , 2012, 14:27:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

aaa olmaz. ben kendimi çok şartladım. geçen hafta öpüştüler. ne olacak bakalım meraktan ölüyorum zaten. bu gün olmalı.

muhribe

öznurum ben şimdi arıyorum kenanı
akşam 8'e kadar o bölüm çekilecek ona göre diyorum
iletmek istediğin bi mesaj var mı  :ehi: :ehi: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

başlicam haaaaa yılbaşına  :caca: alemin kralı yılbaşı özel diye bi dizi var karadayının saatinde. yayın akışına baktım  :cussing: :cussing: :cussing: haksızlık bu ama. sinir oldum ama yaaa  :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

betül  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kız söyle hemen çeksinler valla bak çok kızdım zaten çekmemişler yılbaşı gecesine denk geliyo diye. haksızlık ama neden ki yaaaa  :cussing:

muhribe

aman o salak dizi hala yayında mı be  :cildir:

huzur

Karadayı'nın yeni bölümü 7 Ocak'ta!

diyor nette. sınırlı internet olduğu için açmıyor bakamadım :crybaby2: :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: ben hiç izlemedim alemin kıralını ama ne işi var pazartesi yaaa  :caca: alemin kıralının gününe de karadayıyı koysunlar madem. olmaz ki aaaa  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

gümüş hadi yaaa  :sad1: kim bekleyecek yaaa 7 ocağı  :(

°•.ℓανιηуα.•°

ya izleyeniniz var mı dün biterken ne oldu. en son feridee diye bağırdı mahir ama reklam girdi araya. ferideyi kaçırmışlar mı?

@Melek Yüzlüm@

bu hafta izleyemedim caım ben yaa ne oldu bilmiyorumm

°•.ℓανιηуα.•°

valla herhalde feride mahiri ortaya çıkarıcak. takip yaptı,evini falan buldu. ama ev adresi bi kulübe imiş. feride oraya gitti ve sahte bi ev adresi olduğunu anladı. hatta ağladı.

ya o değil de şu turgut başsavcının mamafif ve cancağazım kelimelerini duyunca beynimde şimşekler çakıyo o adamı oracıkta gebertesim geliyo  :violent1: :violent1: :violent1:

@Melek Yüzlüm@

aynen eski kelimelerden bir onu biliyo sanırım yaa ferideye sulu sulu cancagazım diyo Allah Allah çok gıcıkk :cildir: :cildir: :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

ay bi insan bu kadar mı gıcık olur. mamafih  :ehi: :ehi:

@Melek Yüzlüm@

mamafihh die die ölsünnnn  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

diziye hayranım yaaa.. özellikle de kenana  :love9:

muhteşem bi hal aldı. bakalım feride mahir olduğunu öğrendiğinde neler olacak.