29 Mart , 2024, 00:30:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

K A R A D A Y I

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Ekim , 2012, 14:27:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

eynen..

anneannemler köylerinde hiç kapı pencere kilitlemezlermiş. şimdi kilitlesen bile ya demir parmaklıkları keserek giriyorlar ya da kilit kırarak...

fıstık

Keşke yine öyle olsa yine eskisi gibi yaşasak

Çok seviyorum o yüzden ben bu diziyi  :love9:

Apartmanların soğukluğu insanların soğukluğu herkesin bi çıkarcı davranışı  :igrenc:

Kenannnnnn gel komşum ol  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: töbe töbeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Gerçi benim eşimin lakabı miroğludur gençliğinde benzetirlermiş  :k06: :k06: :k06:

Bana sorarsanız gençken evet ama şimdi alakası yok  :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi:

adamı iki dakkada harcadın haaa nagiş  :ehi: bu yazdıklarını okursa kim bilir ne yapar  :k06:

miroğlu komşum olsa ahhhh  :love9:

benimki çok kıskanır kenanı. ben açık açık derim zaten kenan beni alsaydın ne olurdu sanki  :ehi: terliği fırlatır üstüme  :ehi:

@Melek Yüzlüm@

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben diyemiyom öle şeler konuşmuyo bizimki laf sokup duruyo

ne karizma adam kara kaş gözlerin elmass  :ehi: :ehi: :love9: :love9: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ben onun yakışıklılığından ziyade tavırlarına tarzına hastayım. o nasıl bi karizmadır ya rabbi...

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİYORUM Kİ ZATEN YÜZÜNEDE ESKİDEN BENZİYODUN AŞKIM

AMA BAKIYORUM PEK BENZEMİYOSUNUZ ARTIK DİYORUM

ŞU CÜSSEYE OMUZLARA BOYA POSA BAK DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AMAN KAPI GİBİ MAŞALLAHHH DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SENDE AZCIK DAHA KALIPLI OLAYDIN TAM BENZEYECEKTİNİZ DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BEN HASTAYIM YA UZUN BOYULULARA KENDİM UZUNUM YA ONDAN HERHALDE

BEN 1.78 İM EŞİMDE 1.80 AMAŞÖYLE 1.90 OLSUN İSTERDİM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

mutluluk

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 26 Aralık , 2012, 10:42:42
ben son ana kadar o adamın idam edilmemesini bekledim. bi de nazif bey bağırıyordu ya "haksızlık ediyorsunuz,haksız yere bi masumun günahına giriyorsunuz" offf içim parçalandı. bi de nasıl siper ettiler kendilerini. helal valla.

AYNEN ÖZNURCUM YA.ZATEN AĞLAMAK İÇİN BAHANE ARIYORDUM ODA ÜSTÜNE GELDİ.BENDE ÇETİN TEKİNDORU ÇOK BEĞENİRİM.

huzur

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Aralık , 2012, 14:27:02
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

DİYORUM Kİ ZATEN YÜZÜNEDE ESKİDEN BENZİYODUN AŞKIM

AMA BAKIYORUM PEK BENZEMİYOSUNUZ ARTIK DİYORUM

ŞU CÜSSEYE OMUZLARA BOYA POSA BAK DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AMAN KAPI GİBİ MAŞALLAHHH DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

SENDE AZCIK DAHA KALIPLI OLAYDIN TAM BENZEYECEKTİNİZ DİYORUM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BEN HASTAYIM YA UZUN BOYULULARA KENDİM UZUNUM YA ONDAN HERHALDE

BEN 1.78 İM EŞİMDE 1.80 AMAŞÖYLE 1.90 OLSUN İSTERDİM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

1,78 mi maşşşallaahhh

°•.ℓανιηуα.•°

kız nagihan 180 de az sayılmaz yani. adamı yerin dibine sokmuşun  :ehi:

sadocum aynen canım çetin tekindorun oyunculuğu ne güzel yaaaa  :love3:

fıstık

Öyle canımda pek topuklu giyemiyorum yanında  :k06: :k06: :k06: :k06:

Ama sen ondan yakışıklısın diyorum öznurcum  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Sonra toparlıyorum   :k06: :k06: :k06: :k06:

mutluluk

°•.ℓανιηуα.•°

bizimki de kendini kenana benzetmeye çalışıyo. benimkinin de tipi güzeldir hani kenan kadar vardır. özellikle takım elbiseyi giydi mi dalyan gibi maşallah salına salına gelir. diyom senin tek farkın suratındaki lekeler. eşimin cildi delik deşiktir de.. ergenliğinde çok sıkmış sivilcelerini. iz kalmış.

bizimki de mıçtın bari sıvama der  :ehi: :ehi: :ehi:

mutluluk

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ALEMSİNİZ YAA.BENDE POLATI ÇOK BEĞENİRİM :ehi:

muhribe

tesadüf mü diyeyim bilemedim  :k06:

benim de eşim bugün siyah takım elbisesini giydi işe giderken, siyah gömlek siyahlı grili kravat  8) dedim tü tü nazar değmesin miroğlu gibisin  :nazar: :k06:

@Melek Yüzlüm@

ben diyemiyorum benim ki sarışın  :k06: :k06: