K A R A D A Y I

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Ekim , 2012, 14:27:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

dün akşam 5. bölümü izledim.

bu dizi beni etkiliyor ya. kenan imizrzalıoğlundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum.

yazık nazif beye nasıl işkence ettiler. ama karadayı aldı intikamını o pis gardiyanlardan.  :caca:

°•.ℓανιηуα.•°

bu dizi daha da heyecanlı olmaya başlıyor. beni cezbediyor...

jenerik müziği konusu oyuncuları herşeyi süper.  :icon_thumright: :icon_thumright:

veee en sonunda dün beklenen oldu. mahirle feride öpüştü  :k06:

huzur

bende izliyorum bu diziyi. heyecanla merakla.
ne olacak çok merak ediyorum.

feride salihin mahir olduğunu öğrenince mahvolacak yaa:(((
feride hakim ne kadar güzel öyle yaa pürüzsüz kadın..
ikisi çok yakıışıyor bence... öpüştü mü.. mahir resmen yedi yaaa :opucuk: :opucuk: :hungry: :hungry:

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen öyle oldu valla resmen yedi kızı  :ehi:

gerçekten de o kadar güzel kiiii... eeee kenan da az değil. karizma kelimesinin tarifi direkt kenan imirzalıoğlu...

fıstık

°•.ℓανιηуα.•°

kadının ismi bile karizma feride şadoğlu  :love9:

@Melek Yüzlüm@

çok seviyorum bu diziyi yaa ay o şeyden kurtuldu adını bile bilmiyom mahir sonunda ve ferideyii yedi bitirdi nasıl izledim  normalde öle bakmam bunlara baktımm  :ehi: :ehi: :love9: :love9:

ama idam ettikleri sahneden çok etkilendim nazif bey nasıl diretti ama sonunda olan oldu yaa :sad1:

huzur

birde şiie okudu ya orda çok beğendim yaa. durun bulursam eklerim

fıstık

huzur

PAZAR

Bugün pazar,

bugün beni ilk defa güneşe çıkardılar

ve ben ömrümde ilk defa,

gökyüzünün bu kadar benden uzak

bu kadar geniş

bu kadar mavi olduğuna şaşarak

kımıldamadan durdum,

sonra saygıyla toprağa oturdum,

dayadım sırtımı duvara.

Bu anda ne düşmek dalgalara,

bu anda ne hürriyet, ne karım,

toprak, güneş ve ben, bahtiyarım.

(NAZIM HİKMET) 

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaa gümüş o şiir nazım hikmetin şiiri miydi  :icon_thumright: süper bi şiirdi. ben de bu süper şiir kimin acaba dediydim. anca nazım ustaya yakışır  :icon_thumright:

mutluluk

°•.ℓανιηуα.•°

ben son ana kadar o adamın idam edilmemesini bekledim. bi de nazif bey bağırıyordu ya "haksızlık ediyorsunuz,haksız yere bi masumun günahına giriyorsunuz" offf içim parçalandı. bi de nasıl siper ettiler kendilerini. helal valla.

fıstık

Geçmişte insanların dostluk dedikleri hatta can bile verebilecekleri değerleri vardı

Şimdi nerde kim siper edecek göğsünü heryer yavşak dolu

@Melek Yüzlüm@

alakasız olcak biraz ama nagişim sen deyince aklıma geldi dedemin insanlarında gene bu adam oynuyordu orda orda dükkanın önüne sandalye koyarak camiye gidiyordu dicem o artık nerde öle açık bırakmalar güvenmeler hepsi eskidenmiş

evet nasıl siper oldular o coplardan dayak yiceklerini bile bilee  :y25: :y25: :y25: