K A R A D A Y I

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 09 Ekim , 2012, 14:27:11

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Arkadaşlar,ben kenan imirzalıoğlu hayranı olarak dün akşam ilk kez izledim ve dizi farklı.

Ezeli izlediniz mi bilmiyorum ama onu anımsattı bana.

ben beğendim.

sadece muhteşem yüzyılı izliyordum ama pazartesi günlerime karadayı da eklendi.  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

@Melek Yüzlüm@

bende izledim begendimm  :icon_thumright:  babasına üzüldüm oyunakurban gitti oğlunun nişan günü

asya81

bende başını isledim isabel fortuna deilmiydi nişanlısı.hain herif izletmedi anlayamadım tekrar verseler islesem

fıstık

Karadayı benimde favorim kesinlikle

Zaten kadro ezelin kadrosu ama hep kaliteli oyuncular var

Süper vallahi beğendim haftanın hepsi doldu  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Sadece mahirin nişanlısı çakma türkan şoray'a gıcık oldum hemen çıksın diziden  :igrenc:

°•.ℓανιηуα.•°

aynen fatmacım ben üzüldüm babası kurban gitti  :caca:

asyacım evet isabella fortuna idi. ay ne kısa boyluymuş o öyle. tabi o kraliçe kıyafetlerinin içinde pek gösterişli duruyodu. burda da pek iyi rolde değil sanırım.

nagişim kadro gerçekten süper. zaten çetin tekindorun oyunculuğu kenanın yakışıklılığı eklendi mi daha ne olsun  :icon_thumright:

@Melek Yüzlüm@

evet o iyi değil muhteşemdeki kız o isabeldi galibaa

asya81

çok sevimsiz muhteşem yüzyıldada kıl olduydum pek itici ona masum rol yakışmaz.bi verilen takıyı aman ne gzel die takıp eve gelince fırlatması gördüm sinir oldum :caca:

fıstık

Zaten dedim ya Türkan Şoray hareketleri dudaklarını büzüşü gözlerini kaydırması ucuz hareketler

Hakime hanım ve Mahir aşkını merakla bekliyorum  :muzz: :muzz:

Çetin Tekindor zaten hep klas dizilerde

Ezeldeki Temmuzda orda  :k06: :k06: :k06: :k06:

Birazda sakarya fırat ve asi derlemesi var  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: asya81 - 09 Ekim , 2012, 14:34:59
çok sevimsiz muhteşem yüzyıldada kıl olduydum pek itici ona masum rol yakışmaz.bi verilen takıyı aman ne gzel die takıp eve gelince fırlatması gördüm sinir oldum :caca:

ona ben de uyuz oldum. ikiyüzlü bi rolde.  :violent1:

@Melek Yüzlüm@

he evet kayınvalidesi vermiş takıyı nişandada yalan söyledi annemin diye halbuki başkasından almışşş onu taktı idi

fıstık

Ama nişanda giydiği kıyafet saçı süperdi  :k06: :k06: :k06: :k06:

asya81

2 kez tekrarını isledim sonunda :basardim: başarılı beğendim :icon_thumright: bergüzar korel mi ne onun yerine başkası olsa dahamı iyi olurdu ne

iklima

Şu berguzel sadece bimbir geceye yakıştı o rol onla tamamlandi ama diger oynadg ne dizilerde ne filmlerde farkli geliyo bana yakiştiramıyorum bi oturmamışlik var
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°•.ℓανιηуα.•°

2. bölüm de harikaydı  :icon_thumright: