13 Mayıs , 2024, 20:09:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ILK KONTROL...

Başlatan kelebegimm, 09 Ekim , 2012, 10:56:07

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm ya o nasil mamaymis öle 200euro  :-ooo :-ooo ilk defa duydum  :dontknow: ben ecrin dogdugundan beri 4mama degistirdim en son milupa da kaldim cok memnunum kati oldugu icin cok doyurucu bende sende bak iyi gelirse degistirme.gaz sorununa gelince ecrinde ilk 3ay cok cekti hep gece gündüz agladi uyumadi damlasi vardi iki marka aldim cok ise yaramadi ama genede her mamasina koymustum bide karninin üstüne yatir bakalim uyucakmi ecrin hep öle uyuyodu rahatliyomus  :sleepy1: kilosuna gelince bence ilk aylar zaten her ay 1kilo almasi normalmis  :)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Ekim , 2012, 11:21:06
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Ekim , 2012, 11:15:14
oy maşallah efe paşamıza  :nazar: :nazar: :nazar:

kilosu da boyu da maşallah çok iyi ayşenurum. nükünün dediği gibi 6. aya kadar hızlı kilo alırlar ama sonra kilo alımları düşer.

sarper 3630 51 cm doğmuştu ve 1. ayında tam 5 kilo ve 55 cm olmuştu.

oo masallahh sarper daha cokk almissssss :nazar: :nazar: :nazar:
bizimki aglamasa daha toparlancakda aglamayla eritiyo herseyi :)

kesinlikle doğru bak ağlayınca da enerji sarfediyor. kilosu gene çok iyi ayşenur  :icon_thumright:

600 gr. altında almasın da. önemli olan o.

@Melek Yüzlüm@

nurse kullandım gaz için bir ara ben çok aglıyordu kızım işe yaradı dediği gibi tr gelen varsa alıversin  işeyarar belki senin paşada :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 09 Ekim , 2012, 14:17:13
cnm ya o nasil mamaymis öle 200euro  :-ooo :-ooo ilk defa duydum  :dontknow: ben ecrin dogdugundan beri 4mama degistirdim en son milupa da kaldim cok memnunum kati oldugu icin cok doyurucu bende sende bak iyi gelirse degistirme.gaz sorununa gelince ecrinde ilk 3ay cok cekti hep gece gündüz agladi uyumadi damlasi vardi iki marka aldim cok ise yaramadi ama genede her mamasina koymustum bide karninin üstüne yatir bakalim uyucakmi ecrin hep öle uyuyodu rahatliyomus  :sleepy1: kilosuna gelince bence ilk aylar zaten her ay 1kilo almasi normalmis  :)

gulum deistirmicem esim aptamile gecelim diyo ama bunu guzel iciyo gazi olmadigi surece belki gormussundur sen rossmanin kapisina mikrop var 2014 e kadar arastirilcak die asmislardi bi ara hatta hicbiyerdede bulamadi arkadaslar o yuzden guvenemiyorum zaten ona
mamanin ismide neocate die bise ama zaten begenmedi efe begenseydide kusura bakmasin babasi sakip sabanci deil :) :) :)
kadinda karsilayamazsiniz zor begenirse aglamasi duzelirse baska mamaya gecersiniz dedi zaten
esim sakasina napim arabayi felan satarim artik diodu :) :) :)
artik ayakda sallamaya alisdi ole uyutuyorum baska carem kalmadi ama kirki cikinca yatagina atacam odasina su aglayinca susma huyu olsa bide morarma oluyo bu aralar cok korkutuyo beniii

]

kelebegimm

eda deistirirsem ona gecerim bende artik napiyim
tamam nukum yazayimda onun isminiii  bidaki hafta gidiyolar getirsinler
cok sukur oznur napim saglikli olsunda aglicak cekecez artikk

]