29 Mart , 2024, 00:07:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

devam sütü???

Başlatan Dilara Ebrar, 09 Ekim , 2012, 08:46:45

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 14:51:21
asyacım tam tersı yogurt tok tutar cnm. Bı kase yogurt yesın bı kac saat goturur onu acıkmaz.
:-ooo :-oooBEN YOĞURT YİYİNCE ÇOK ACIKIRIM :toothy10: :toothy10: KENDİMLE KARIŞTIRDIM KIZI :toothy10:

xxcansuxx

eşimede kalsa tok tutmaz yoğurt diyor içine cici bebe eklemeliymişim tok tutsun diye... benim kızda zaten sade yiyor yoğurdun kendi tadına alışsın ilerde sorun yaşamam diyorum kendimce... yemeğin yanında vermeyeceksem yoğurda bazen muz ekliyorum o kadar...

cici bebeyi sadece kahv.veriyorum onuda 2 gün verdiysem 1 gün toz karışımlardan hazırlıyorum kahvaltısını... çok bisküvide yesin istemiyorum hani cicibebe ve sütle büyüyen bebekler var ya onlarda hep yemek konusunda sıkıntı oluyor alışamıyorlar öyle bağımlı olmasın cicibebeye kızım diyorum yanılıyor muyum  :dontknow: :dontknow:

asya81

DİŞLER ÇIKANA KADAR YESİN SONRA ZATEN HERŞEYİ YİYCEK İSTESENDE YEMEZ KORKMA BENİM KIZ CİCİBEBE SEVMİYOR :cildir: :cildir:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 18 Ekim , 2012, 15:56:23
DİŞLER ÇIKANA KADAR YESİN SONRA ZATEN HERŞEYİ YİYCEK İSTESENDE YEMEZ KORKMA BENİM KIZ CİCİBEBE SEVMİYOR :cildir: :cildir:
kahvaltıda yiyor yoğurtta yemiyor sade seviyor...
bak sen cadıya sevmiyor demek  :k06: :k06: ayyy senin bu kız tam yemeklik sıpa her  şeyden haberi var  :hungry: :hungry: :k06:

laracroftt

ben yogurdu cıcıbebeyle yedırıyorum. Bı kase yese guzel 3saat bısey yemıyor zaten. Tutuyor yanı. sadesını bılemıycem tabı

xxcansuxx

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 17:23:48
ben yogurdu cıcıbebeyle yedırıyorum. Bı kase yese guzel 3saat bısey yemıyor zaten. Tutuyor yanı. sadesını bılemıycem tabı
ya kızlar sizin bir kase dediğiniz ne kadar  :icon_scratch: :icon_scratch:
benim kız yarım kase yemiyor yemek falan  :dontknow: :dontknow:  en fazla yediği yoğurt o küçük meyve püresi kavanozları var ya onunla 125 gr sanırım oda...
gülçin nerdeyse seninle benim kızın ayı az yiyor ya bu kız...

peki kaç cici bebeyle yiyor yoğurdu  :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2012, 18:19:54
Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 17:23:48
ya kızlar sizin bir kase dediğiniz ne kadar  :icon_scratch: :icon_scratch:
benim kız yarım kase yemiyor yemek falan  :dontknow: :dontknow:  en fazla yediği yoğurt o küçük meyve püresi kavanozları var ya onunla 125 gr sanırım oda...
gülçin nerdeyse seninle benim kızın ayı az yiyor ya bu kız...

peki kaç cici bebeyle yiyor yoğurdu  :opucuk:
CANIM Bİ DOLU KASE 200CC KADAR

asya81

125 GR 1 ÇAY BARDAĞINDAN Bİ PARMAK FAZLA

laracroftt

4tane falan koyuyorum cıcıbebeyı yogurduna. bıldıgın bı corba kasesı kadar canım yanı bır ogunu o kadar. Corbayıda okadar yıyor kahvaltıyı yarım kase yıyor. Sut ıcerse 180ml ıle 150ml arası ıcıyor. Ama 3saat arayla. Muhtemelen sen daha sık beslıyosundur. Az ama sık yıyordur dımı?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 19:33:03
4tane falan koyuyorum cıcıbebeyı yogurduna. bıldıgın bı corba kasesı kadar canım yanı bır ogunu o kadar. Corbayıda okadar yıyor kahvaltıyı yarım kase yıyor. Sut ıcerse 180ml ıle 150ml arası ıcıyor. Ama 3saat arayla. Muhtemelen sen daha sık beslıyosundur. Az ama sık yıyordur dımı?
yok gülçin benim kız 3 saatte açıkmıyor az yediği halde sık beslenmiyor... o bir kaseyi bir öğün  asla yemez... dün muhallebi yaptım sütlü pirinç unu 100 cc suyla içine muz ekledim yarım kase oldu eşim o hepsini yiyecek mi dedi... yemezde fazla kaçmış elim dedim eee yiyemedi de zaten  :cildir: :cildir: :cildir: yarım kasenin yarısını yedi anlayacağın 8di yediği... gece 1buçukda emdi sonrasında

laracroftt

kılosu ıyıyse sorun etme cananım,mıdesı ufaktır ac olsa yer mutlaka doyuyor onla demekkı. Kac kılo?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 21:56:46
kılosu ıyıyse sorun etme cananım,mıdesı ufaktır ac olsa yer mutlaka doyuyor onla demekkı. Kac kılo?
8 aylıktı 7 kiloydu kilomuzda düşük gülçin şimdi çok üstüne düşüyorum kusuyor o zamnda ne yerse :igrenc: :igrenc:  iştah şurubuda içiyor anca bu kadarız eşim sağlıklı ya diyor ama beni şaşırtsa keşke 1 kase falan yese nerdeeeee  :cildir: :cildir: :cildir:

laracroftt

cnm benım uzulme,bak benım arkadasımın bebegı 11aylık 8kılo
Kız neler yapıyor yedırıyor ben sahıdım ama cok yerse kusuyor bıraksa ac gezecek.cok ta hareketlı fındık,oturmuyor yerınde. Oda oyle bı kase zor yıyor bazen onuda yemıyor bugun hastaymıs onun bebegıde butun gun ac gezmıs hıcbısey yememıs.
Beterın beterı var yanı.sukret halıne. Kımısı doyuncaya kadar yer,kımı az. Gereken vıtamını alıyorsa mesele yok. Buyudukce oturur,duzene gırer canım merak etme.yıpratma kendını :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: laracroftt - 18 Ekim , 2012, 23:31:48
cnm benım uzulme,bak benım arkadasımın bebegı 11aylık 8kılo
Kız neler yapıyor yedırıyor ben sahıdım ama cok yerse kusuyor bıraksa ac gezecek.cok ta hareketlı fındık,oturmuyor yerınde. Oda oyle bı kase zor yıyor bazen onuda yemıyor bugun hastaymıs onun bebegıde butun gun ac gezmıs hıcbısey yememıs.
Beterın beterı var yanı.sukret halıne. Kımısı doyuncaya kadar yer,kımı az. Gereken vıtamını alıyorsa mesele yok. Buyudukce oturur,duzene gırer canım merak etme.yıpratma kendını :opucuk:
canım ya aynen o ark. çocuğu gibi benimkide 1 kaşık daha vereyim derken hepsini çıkarıyor zorlamadan 3-4 kaşığa ağzını açıyor düşün doyar mı 3-4 kaşıkla bende veriyorum şunuda şunuda derken hopppp çıkartıyor o an sinirleniyorum birde onu düşünüyorum mide bulantısı ne illet bir şey kıpkırmızı oluyor çıkartırken kıyamıyorum onada  :sad1: :sad1:

çok çeşitli yediyorum zaten tümgıdaları alsın diye bakalım takmıyorum kilosunu falan ama anne yüreği yesin istiyor

laracroftt

mıde ılacı verdı mı doktor? Belkı reflu vardır,asyadan cok cekmıstım ben.buyuyene kadar kus gıbı az az besledım. Daha yenı yemege basladı. belkı yemek ıstemedıgı ıcın kendısı cıkartıyordur bılmem kı :( bız asyaya ılac kullanmıstık motıllıum ve gavıscon toz