29 Nisan , 2024, 20:33:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

FİGENN

canım sağlıklı mutlu bi şekilde kucağına alırsın inşallah oğlunu  :amin: :hello2: :hello2:

ponçik

yeni başlık da süper olmuş Ayşem  :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oglusumla hastanedeyim ameliyat icin testler yapiliyor

makaron

Allah kurtarsın arkadaşım. Gaberlerını beklıyoruz.

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Ocak , 2014, 09:04:13
Oglusumla hastanedeyim ameliyat icin testler yapiliyor

:hieyt: Heyecan dorukta desene , haftasonu sabırsızlıkla geçer  :love9:

**fatoş**

ayşecim hayırlısı olsun cnm inş sağsalim kurtulursun 20 ocak kızımın doğum günü oğluşunda aynı gün geliyormuş benim kızım çok akıllı uslu bi bebek oldu inş darısı sana

zen_s

Ayşem ne güzel vuslata az kalmış darısı tüm hamişlerin başına bir an evvel bebeklerine kavuşurlar inşalllah :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

İnşallah bizler sağlıkla kavuşur size el veririz,sizden güzel haberler alırız zeynom  :amin:

zen_s

Amin canım inşallah hayırlısıyla  :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Nst de yine sanci cikti ögleden sonra alalim dedi cesaret edemedim tekrar nst ye baglanilacak belki yarin alinacak eve gidip cantami kontrol edeyim hazirliklara bakayim  :) :) :) :)

**fatoş**

hadi bakalım ayşecim senin kuzucuk 20 sinide beklemeyecek sanırım sağlıkla gelsin inş

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Ocak , 2014, 10:53:52
Nst de yine sanci cikti ögleden sonra alalim dedi cesaret edemedim tekrar nst ye baglanilacak belki yarin alinacak eve gidip cantami kontrol edeyim hazirliklara bakayim  :) :) :) :)

:-ooo  :-ooo  :-ooo  :-ooo Ayşeeee bak şimdi heyecandan tansiyonum çıkacak   :k06: Melih Bera acele ediyor abisine kavuşmak için galiba  :hello2:

ponçik

Habersiz bırakma bizi  :opucuk: inşallah hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin oğlun  :amin:

zen_s

:hello2:  :hello2:  :hello2: hadi hayırlısı  :nazar: :nazar: :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canim ögleden sonra haber veririm