08 Mayıs , 2024, 19:08:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Doğdu

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 08 Ekim , 2012, 22:04:16

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: esracım - 15 Ekim , 2012, 15:07:17
Nasıl yani yumurtalar istenilen boyuta gelmemişmi yada kaç yumurta oluşmuş  :dontknow:

canım orasını bilmiyorum zaten daha 7. gün yumurtlama bende geç oluyor aslında daha çok erken....

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 15 Ekim , 2012, 15:16:04
Alıntı yapılan: esracım - 15 Ekim , 2012, 15:07:17
Nasıl yani yumurtalar istenilen boyuta gelmemişmi yada kaç yumurta oluşmuş  :dontknow:

canım orasını bilmiyorum zaten daha 7. gün yumurtlama bende geç oluyor aslında daha çok erken....
sende benim gibi soramamışsın doktora ne olduğunu.iğnen dün bittiyse o zaman erken zaten yumurtlama için.normalde 12.gün veya 13.gün çağırması gerek değil mi ?neyse yine gidince gelişmelerden haberdar et bizleri.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım  iğnem daha bitmedi aşılama yapılacağından  doz ayarlaması yapabilmek için sık çağırıyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

E2 hormonum 125,22 çıkmış aralığı 18-147

esracım

Canım inşallah aşılama ile gelir nazlı bebeğin.Aşamları an an takip ediyoruz haberin olsun.E2 hormonun aralğına göre normal canım.

mutluluk

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 15 Ekim , 2012, 11:34:27
Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Ekim , 2012, 10:43:46
AYŞECİM MAALESEF BEN AYNI BAŞA DÖNDÜM.HERŞEYİN NORMAL DÜZGÜN BİRŞEYİN YOK YUMURTA TAKİBİNE ALICAZ.BENDE DEDİM SIRF BU YÜZDEN DR A GELMEK İSTEMİYORUM.YAPILACAK FARKI BİŞEY VARSA YAPIN.HEP EZBER ŞEYLER.SÖYLENMEME RAĞMEN AYNI ŞEYLERİ TEKRARLIYACAM BAAŞKA ÇAREM YOK.HAFTAYA P.TESİ GİDİCEM BAKALIM NE DİYCEK.BELKİ BANADA HEMEN AŞILAMA DER.

canım sen direk iğne isteseydin ya doktor bana klomen deseydi ben iğne isteyecektim, şeker ilacını da ben istedim...

canım testler hep istediği şekilde çıkınca yumurtalarada baktı iyi diyince iğneyi vermedi.şimdilik böyle olsun dedi.galiba p.tesinden sonra duruma bakıp diycek anlamadım ki.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: esracım - 16 Ekim , 2012, 08:37:21
Canım inşallah aşılama ile gelir nazlı bebeğin.Aşamları an an takip ediyoruz haberin olsun.E2 hormonun aralğına göre normal canım.
canımsın inşallah son aşama güzel olur da onu da  paylaşırım

melek100lü

esracım

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 16 Ekim , 2012, 08:48:22
Alıntı yapılan: esracım - 16 Ekim , 2012, 08:37:21
canımsın inşallah son aşama güzel olur da onu da  paylaşırım
amin canım ve bu mutlu sonu hep beraber aynı anda yaşarız  :amin:

masal12

masal12

ayşecim inş aşılaman tutar dualarımdasın eğer aşılaman tutarsa bana umut olcaksın ve bende senın sayende doktora gidip aşılama istiyorum dicem.. kendi kendime öyle karar aldım:):):)

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: masal12 - 16 Ekim , 2012, 09:25:39
herkese günaydınnnnnnnn :) :) :) :) :)

Alıntı yapılan: masal12 - 16 Ekim , 2012, 09:27:12
ayşecim inş aşılaman tutar dualarımdasın eğer aşılaman tutarsa bana umut olcaksın ve bende senın sayende doktora gidip aşılama istiyorum dicem.. kendi kendime öyle karar aldım:):):)

günaydın canım, inşallah tutar da sana da vesile olurum

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 16 Ekim , 2012, 08:42:03
Alıntı yapılan: güzgüneşim - 15 Ekim , 2012, 11:34:27
Alıntı yapılan: mutluluk - 15 Ekim , 2012, 10:43:46
AYŞECİM MAALESEF BEN AYNI BAŞA DÖNDÜM.HERŞEYİN NORMAL DÜZGÜN BİRŞEYİN YOK YUMURTA TAKİBİNE ALICAZ.BENDE DEDİM SIRF BU YÜZDEN DR A GELMEK İSTEMİYORUM.YAPILACAK FARKI BİŞEY VARSA YAPIN.HEP EZBER ŞEYLER.SÖYLENMEME RAĞMEN AYNI ŞEYLERİ TEKRARLIYACAM BAAŞKA ÇAREM YOK.HAFTAYA P.TESİ GİDİCEM BAKALIM NE DİYCEK.BELKİ BANADA HEMEN AŞILAMA DER.

canım sen direk iğne isteseydin ya doktor bana klomen deseydi ben iğne isteyecektim, şeker ilacını da ben istedim...

canım testler hep istediği şekilde çıkınca yumurtalarada baktı iyi diyince iğneyi vermedi.şimdilik böyle olsun dedi.galiba p.tesinden sonra duruma bakıp diycek anlamadım ki.

inşallah sorun çıkmadan bebişler gelir

ยรlคภ๓คz göภlüm

doktorla konuştum, ilacın dozunu 100'e çıkardı; perşembe günü kontrole gideceğim