๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ (Eminem) Doğum Günün Kutlu Olsuuuuunn :))

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 07 Ekim , 2012, 00:32:31

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

07 Ekim , 2012, 00:32:31 Son düzenlenme: 07 Ekim , 2012, 00:34:06 °•. °•.ℓανιηуα.•° .•°

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion16: :occasion16: :occasion16:
:occasion16:
canım benim doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sevdiklerinle nice yıllara bitanem  :love9:

ayy

melek100lü

:love9: :love8: :love9: Doğum günün kutlu olsun eminecim nice senelere inşallah :love9: :love8: :love9:

Eşin kızların ve tüm sevdiklerinle sağlık mutluluk huzur içinde inşallah :amin: :amin:

Balböceği

Mutlu yıllar canımın ici esinle cocuklarında nice hayırlı uzun senelere  :love9:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

๑ஐtek tabancaஐ๑

sağolun canlarım hepinize çok teşekkür ederim  :opucuk:
eşim hatırlamadı bile  :y25:
pc bozuk kaç gündür yarın geliyo inş. tekrar aranızda olucam hepinizi çok seviyom iyiki varsınız canlarım  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

melek100lü

sende iyki varsın canım  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

belki süpriz yapıcaktır unutmuş gibi yapıyordur  :love9: :love8: :love9:

benimlki genelde öyle yapıyorda  :k06: :love9: :love8: :love9:

@Melek Yüzlüm@

doğum  günün kutlu olsun canım nice senelere çocuklarınla inşallah

benim de yakında doğum günüm  var da benimkide hiç hatırlamıcak gibi duruyorr belkide meleğin dediği  gibi unutmuş numarası yapıyordur

serserim

:love9: :love9: :love9: :love9: CANIM ÇOCUKLARINLA,EŞİNLE VE SEVDİKLERİNLE BİRLİKTE NİCE SAĞLIKLI,MUTLU,HUZURLU YILLAR GEÇİRMENİ DİLİYORUM HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN  :love9: :love9: :love9: :love9: