12 Mayıs , 2024, 09:12:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3 kasımda gelecek olan kızım 3 ekimde dünyaya geldi

Başlatan alanyam07, 06 Ekim , 2012, 16:02:22

« önceki - sonraki »

alanyam07

kızlar daha önce bahsetmiştim tansiyon yüksekliği var diye 3 ekimde kontrole gittiiğimde tansiyonum yüksek çıktı ve bebeğin suyu azalmış dedi ve öğleden sonra saat 15.35de sezeryanladünyaya geldi Allah isteyen herkeze nasip etsin :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love7: :love7: :love7: :love7:

°•.ℓανιηуα.•°

tebrik ediyorum canım Allah analı babalı büyütsün  :flowers: :flowers:

ZéynéP.SimAy

tebrikler canımmm  :flowers: :flowers: Allah sağlık sıhhat versin bebişinle sana  :nazar: :nazar: :binkybaby:

_inci_tanem_

06 Ekim , 2012, 16:12:09 #3 Son düzenlenme: 06 Ekim , 2012, 16:34:57 yyeeliz
Gözünüz aydın  :nazar: :nazar:
ALLAH analı babalı büyütsün  :amin: Bol sütlü gazsız günleriniz olsun  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

fıstık

๑ஐtek tabancaஐ๑

Sır_Çiçegi

tebrik ederim cnm rabbim analı babalı büyütsün inş.  :amin: :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@Melek Yüzlüm@

Allah analı babalı büyütsün canım tebrikler  :flowers:  bol sütlü gazsız günler olsun inşallah Rabbim isteyen herkeze nasip etsin amin :amin:

EMEL 26

gözün aydın canım :nazar:
rabbim analı babalı büyütsün :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ayy

:nazar: :nazar:
tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün  :amin: :amin: :opucuk:

asya81

benim kızımın doğum gününde gelecekmiş nasip erken aldın kucağına hayırlı olsun sağlıkla büyütün :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ACISINI GÖSTERMESİN İNŞALLAHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: DARISI BAŞIMIZA İNŞALLAHHHHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

nazlıyarim

sen tansiyon sorununu yazdıktan sonra bi arkadaşıma gitmiştim onunda 3 hafta erken almış dr.u bebeğini tansiyon yüksekliğinden aklıma sen geldin acaba ne yaptı dedim çok şükür rabbime  almışsın kızçeni kollarına hayırlı evlat eylesin rabbim tebrik ederim  :-*
BENİM HALA UMUDUM VAR...