Kan sonucum

Başlatan niles1983, 06 Ekim , 2012, 13:53:32

« önceki - sonraki »

niles1983

Kızlar adetime 4 gün var kan testi yaptırdım 0.29 çıktı sizce yükselme ihtimali varmı yoksa negatifmi  çok cnm sıkıldı yaa
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ayy

canım sonucun negatif aslında daha 4 günde varmış inşallah yükselir ama kan genelde olsa gösterirdi sen kendini herşeye hazırla canım sonra üzülme :opucuk: :opucuk:

ayy

regl olrsan da çok yıpratma kendini sağlığın önemli çünkü bebişler stersli anneler istemiyor o yüzdende gec geliyorlar topla kendini hemen :opucuk: :opucuk: :opucuk:

niles1983

ayy

canım üzme kendini bazen böyle negatif çıkıp birden yükselenlerde oluyor ama sen her sonuca kazırla kendini çok ümitleme ki çok büyük hayal kırıklığı yaşama.benim 8.75 çıktıgı halde  2 gün sonra düşmüştü hamilyimdiye 2 gün sevindim ama sonra çok büyük mutsuzluk yaşadım hatta günlerce ne siteye girebildim nede nette başka bir sayfaya.o yüzden diyorum ümidin az olursa hayal kırıklıgında az olur canım hem yükselirse bile sürpriz olsun :amin: :opucuk:

niles1983

Pazartesi tekrar yaptircam ama dediğin gibi zaten fazla ümidim yok % 1 belki  saol cnm hyrlisi olsn npym artık öbür aya kaldı.. Su iğneler warmış ondn olcm bu ay

ayy

evet canım tetsini yenile inşallah yükselir değerin :amin: :amin: :amin:hem için rahat eder.
evet canım iğneler nasıl büyütecek yumoşlarını sende şaşıracaksın inşllah meleğin bu ay sürpriz yapar yapmazsada iğneler vesile olsun canım inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

mutluluk

inş yükselir tatlım :opucuk:

niles1983

inşallah kızlar ya Allah razı olsn o gunlerıde görcemmi acaba hayırlısı olsun Allahtan..
acaba yukselırmı ya boyle düşük deger çıkıpta sonradan yukselen warmı?
ya şöyle 3,15 veya işte 4 lü 5 li bişi çıksa gene ümitlenicem ama 0,29 ya :(

niles1983

dün adet günümdü olmadım kasık ağrılarım geçti ama göğüslerimin acısına her gece uyanıyorum test yaptırmadım daha

ayy

BİRİKİ GÜN BEKLE CANIM ÖYLE TEKRARLA TESTİNİ İNŞALLAH SUAN GÖBÜŞÜNDE MİNİK BİR YARAMAZ VARDIR :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

masal12

canım evde kendin test yap bakalım ne çıkacak? beklemek zor oluyor bi defasında bende cok umutlanmıştım o ay iğne kullanmıştım değerim 4.9 çıkmıştı ama hamile değildim seni çok iyi anlıyorum heyecanını telaşını inş hamilesindir allahım isteyen herkese versin :amin: :amin: :amin: bu ay ilaç falan kullandıysan gögüslerin ondan da agrıyo olabilir çok ümitlenmemeye çalış cnm...

gamze038

mrb arkdaşlarrr ya benımde 7 gun gunum gecmıştıı sabah saglık ocagıına gıttttımm kan testı yaptırdımm sonucu 4 de cıkcakmışş merakımdan duramadım gelırkende test aldımm pozıtıff cıktı ama bırısı silik cıktı sizce nedirr sonucc
:(

bhrssyy

cnm merhaba burdaki arkadaşlardan biliyorum silik bile olsa pozitif oluyomuş  :hello2: :hello2:

gamze038

Alıntı yapılan: bhrssyy - 11 Ekim , 2012, 14:37:18
cnm merhaba burdaki arkadaşlardan biliyorum silik bile olsa pozitif oluyomuş  :hello2: :hello2:
hadi yaa amaa sankı hasta olcakmışım gibi cok sancım var yaa anlayamadım gitttii:((( ters bişey olabilirmi ?