28 Nisan , 2024, 03:43:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok üzgünüm bebeğimi kaybettim:((

Başlatan asya83, 02 Nisan , 2013, 10:28:52

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm  :opucuk: hemen hemen her kadinin basina geliyor maalesef  :sad1: bende iki kere yasadim ilkinde ara vermistim 5ay sonra hamis oldum kalbi durmustu kürtaj oldum  :-\ ama sükürler olsun Rabbim bi ay sonra hic bekletmeden kizimi yolladi  :amin: doktor sana der ara ver yada verme Allah ne zaman isterse yollucak sana gene bebisini  :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

BurcuÇ

en büyük umutun hamiş kalabiliyorsun , çok geçmiş olsun canım  :opucuk:

asya83

evet Allah'tan hamile kalabiliyorum bunu öğrendim ama çok üzücü oldu tam alışmıştık birbirimize birde en son kalbinin durduğunu öğrendiğimiz ultrasonda ağzı burnu kolları bacakları vücudu göbek kordonu herşeyi belliydi bunları görünce çok fazla üzüldüm kıyamadım ama yaşanması gerekiyormuş böyle oldu hayırlısı herşeyin napalım bizim elimizde olan bir durum değil keşke olsada herşeyi muhteşem yapabilsek

aşkitoom

asyacım peki sana neden iğne verdi cnm.

asya83

işte sıkıntı orda iğneyi gereksiz yere vermiş tahlil yapmadan bende kan pıhtılaşması filan yok aksine tüm değerlerim gayet iyi.Ama bebeğin kalbinin durmasının iğneler ile bir ilgisi yokmuş.
İşin ilginci ben adet olmadım hiçbir belirti yok aksine hamileliğimin başlarındaki gibi belirtiler yaşıyorum 2 haftadır. dün hafif bir kanamam oldu aynı yerleşme kanamasındaki gibi adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi zaten adet belirtimde hiç yoktu.1 hafta sonra hala adet olmamış olursam dr. gidicem ve kan tahlili yapılacak aslında 1 defa yanlışlıkla korunamadık ama oda kürtajdan sonraki 15. güne denk gelmiş.ben 21. günde yumurtluyorum ama kürtaj durumları değiştirmiş olabilirmi bilmiyorum herşey nasip hayırlısı olsun diyorum sadece.

burcum

RABBİM hayırlı zamanda hayırlı gebelik nasip etsin canım :amin:

xxcansuxx

geçmiş olsun canım ya Allahım sağlıklı hamilelik nasip eder inşaallah yakında  :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

geçmiş olsun canım inş  bundan sonraki gebeliğin sağlıklı geçer sağlıcakla kucağına alırsın  :amin:  :amin:  :amin:

aşkitoom

Alıntı yapılan: asya83 - 24 Nisan , 2013, 18:59:04
işte sıkıntı orda iğneyi gereksiz yere vermiş tahlil yapmadan bende kan pıhtılaşması filan yok aksine tüm değerlerim gayet iyi.Ama bebeğin kalbinin durmasının iğneler ile bir ilgisi yokmuş.
İşin ilginci ben adet olmadım hiçbir belirti yok aksine hamileliğimin başlarındaki gibi belirtiler yaşıyorum 2 haftadır. dün hafif bir kanamam oldu aynı yerleşme kanamasındaki gibi adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi zaten adet belirtimde hiç yoktu.1 hafta sonra hala adet olmamış olursam dr. gidicem ve kan tahlili yapılacak aslında 1 defa yanlışlıkla korunamadık ama oda kürtajdan sonraki 15. güne denk gelmiş.ben 21. günde yumurtluyorum ama kürtaj durumları değiştirmiş olabilirmi bilmiyorum herşey nasip hayırlısı olsun diyorum sadece.

cnm doktorunun dediği gibi belki iğneyle alakası yoktur.çünkü benim bi kürtaj bi düşüğüm oldu,doktor dedi.hamile kalırsan iğneye başlıcaz diye,burda arkadaşlara sordum onlarda test istemeden veriyorlar iğneyi dediler.zararlı bişey olmuş olsa doktorlar test istemeden vermezler herhalde :dontknow:

iklima

Çok geçmiş olsun canım.rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin ınş :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!