gebelik depresyonu

Başlatan mavili, 26 Haziran , 2008, 17:15:14

« önceki - sonraki »

emosum

:k06: :k06: :k06:  kaynanadan kacıp fasa yerleşen gelin :k06: :k06: :k06:

bu arada herkes sanki kayın validesiyle aynı sitede oturuyo bende mavişte sende öyleymişşin :k06:

oozge

EEE EMOŞ BIRAZDA SENİ DEŞELİMM
SENIN KAYNANANLA ARAN NASIL BLIOM SEVDGNI FLN
AMA HICM MI SİNİR OLMUONNNN :k06: :k06: :k06:

emosum

yok vallah hiç sinir olmuyom
bana cok yardımcı oluyo herseyde ben hiç bi iş yapmıyorum hamilelik bahanesiyle de zaten b,işey yaptırmıyolar
ama dogumda annem yanımda olucak annemi yerini kimse tutamaz ;)

oozge

AAAAAAAAAAA GELCEKMİ ANNENNNNNNNNN
COK SEVINDIMMM YAAAA
BIARA GELEMICEK FLN DIYODUNNN DOGUM OLCK BENDE GIDEMICEM MALATYAYA DIODUNN
OHHHHHHHHH ANA KIZ KAVUSUCKKK BOL BOL HASRET GIDERIN ARTIKIMM

emosum

evet annem gelicek annem dogumda burda olucak ama kardeşlerimde ilk önce gelemicekti ama şimdidogumdan 1 hafta sonra falan  gelicekler oyuzden mutluyum yani :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
seneye denizle beraber gideriz artık biz malatyaya :hello2: :hello2: :hello2:

mavili

guguşcum dogumu yanlış zaman denk getirmişsin olmamış ama hiç dügün haftası dügün ertelenmez asla ama dogum bekleyebilirdi canım ya sen de ayıp etmişsin yani :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

olmadı bu birdaha dogur kurallara uygun hem dogum zamanını iyi ayarla evlenecek olan gezmeye gidesi olan varmı iyice araştır :ehi: :ehi: :ehi:

yok böyle bişey ya şaşırdım kaldım yani yuh demekten başka bir kelime bulamıyorum şimdi

neyse kurtulmuşsun ben ne yapçam şimdi

emoşum canım çok sevindim annenin gelmesine annenin yerini kim tutarki canım benim annem de gelecek ama çok kalamaz çünkü benim küçük kardeşim var afacan bir erkek kardeşim oda dayı olcak inanasım gelmiyor dayılıgı yakıştıramıyorum ona komigime gidiyor

neyse hayırlısı ile bir doguralım da icabına bakarız kayınvalidenin

guguş

:toothy10: :laughing7: :ehi: :k06:çok güldüm valla

evet kızlar ananın yerini kimse tutmuyor anacım 12 gün kaldı bi dakika oturmadı sağolsun

mavilim valla icabına bakılamıyo kaynananın her gün sabah erkenden bitiyo başına

dedim ya ben kurtuldum Allah sizlere sabır vere :amin:

yeşil

fasta yer varmıı bizedee :)

emosum

emosum

kızlar aslında benim kayınvalidemde her dakika bizden cıkmaz ama bizim evde sigara yasagı oldugu için her dakika balkona gidip gelmekten sıkılıyo :k06: :k06: :k06: :k06:

guguş

vardur tatlum gelün gelünnnnnnnn

ne var ki emoş onda evine gidip sigara içip geri geliyodu bizimki çözümden bol ne var
dakka başı kapı aç ondan sonra

emosum

ama gercekten ben seviyorum Allahtan öyle herseye karısmıyo ya o huyu yoktur ben şanslıyım biraz ;)
neyseki sende kurtulmussun canım
benim bi arkadasım var o da kaynanasından cok cekiyo öyle şeyler anlatıyoki şaşıp kalıyorum o da diyoki en iyi kaynana ölü kaynanadır

yeşil

eskiler ne demiş dumansız baca kaynanasız koca :) ne kadar iyi olursa olsun kay na na ötesi yok

guguş

emosum