16 Nisan , 2024, 19:05:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bezi bıraktırıyorm da yardmcı olur musunz?

Başlatan Dilek&Yusuf, 04 Ekim , 2012, 13:39:57

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

gece onlardan kullanıyorum ama maşallah 3 gecedir kuru kalkıyor ama akşam altına kakasını yaptı biraz tuvalete götürdm devamını orda yapsın diye:)anne piiss sil korktum diyor bnde dedm korkma oğlum o pis değl cici bay bay yapalm dedm sonra güldü utanıyomu ne selpak alıpp alıp poposunu slmeye çalışıyor:)senin kızında arkadaşn dedği gibi ayaklarını üşütmüş olablr yada çok sıvı şeyler tüketmşse olablr bi kerecikten bişey olmaz;)parka götürdm miletn çocuğu ne rahat ya şırnaklı bebek 1 buçuk yaşnda yoktur bile oturmş oraya kendisi yapmş kakasını oh valla:)

susanna

sayfayi bastan sona okudumda gozum korktu yaa allah sizlere sabir bebislere kolaylik versin bu kisi atlatalim seneye yaza bende dusunuyorum bakalim kizim hazir olucakmi
ne zor is annelik yaww  :dontknow:

Dilek&Yusuf

arkadaşlar bişey söyleyin lütfen kafayı yemek üzereym oğlum çişini tutuyor geceleri ne yapıyorsam yapmıyo lazımlık klozet tuvalet hepsine götürüyorum yok bezede yapmıyor ama ağlıyor çişi geldği için, tutuyo pipisni çişi var belli ama yapmıyor tutmaktan mı ne ucu pişti pipisnin şiştide şimdi acıyor ondan gündzde zor götürüyorm napcm ya been valla psikolojmde bozuldu

--elif--

ALLAH yardımcın olsun çok zorlu bi dönemdesin
belkide başka bi sıkıntısı vardır sen tutuyor diye şişti sanırsın belkide tam tersidir yapacaktır ama acıdığı için yapamıyordur
çünkü tuvalete yapmak istemediğinden tutsa bezi taktığında ona yapar
sünnet olmuşmu oğlun bazı sünnet olmayan çocuklarda bu tür sıkıntılar olabiliyor

Dilek&Yusuf

yok sünnet olmadı daha cnm dediğn gibi acıdğı içinde olablr ama şişmeden öncede gece kaldırdğmda yapmıyordu bi türlü bilemlyorum ya ama zor gerçektn