bezi bıraktırıyorm da yardmcı olur musunz?

Başlatan Dilek&Yusuf, 04 Ekim , 2012, 13:39:57

« önceki - sonraki »

burcum

canım kararlı ol sen sakin olmaya çalış bende kızıma bu yaz başı öğretmeye başladığımda günde 5-6 külot gidiyordu sırf bu yüzden evi küloda boğdum bir sürü külot aldım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 20 güne alışır :opucuk:

Dilek&Yusuf

sağol cnm teşekkür ederm desteğn için :flowers:

burcum

ne demek canım bi faydam dokunduysa ne ala :opucuk:

zeynep0655

benim oğlumda tam 2 yaşında çok zor bu tuvalet eğitimi hergün yarın başlayayım diyorum hala başlayamadım. ben en iyisi yarın başlayayım :)

Dilek&Yusuf

:-\ben daha kolay olur diyordum ama banyo pijama ve külot yığınına döndü sk sk götrmeme rajmen çıktktan az sonra altına yapıyo gece ne yapacz bakalm daha uyumadı uyandırsm kıyameti koparır

burcum

canım aynı yaşadıklarımı anlatıyorsun aynen öyle oluyor emin ol 20 güne kadar alışacak :icon_thumright: uyandırma al kucağına o uyurken oturt tuvalete tamam annecim de çişimizi yapıp yatıp uyucaz de :icon_thumright:

Dilek&Yusuf

kızz o kadar konuştuk tanışalm:)senin ismn burcu mu nerelsn?bn dilek trabzonluyum eşim samsunlu ama şırnakta görev yapıyor burdayz şmdilk 8 ay kaldı şükür.çalşmıyorm evdeym dışardan adalet bölümü okuyorm;)

burcum

benim adım nüket canım izmirliyim izmir de oturuyorum eşim konyalı 1.5 hafta öncesine kadar ev hanımıydım kız kreşe başlayınca eşimin yanına gidiyorum yardımcı olmaya :icon_thumright: tanıştığımıza memnun oldum :opucuk: arkadaşımın da eşi şırnakta görev yaptı kız çok zorlanmıştı otobüse minibüse binsek dik dik bakıyorlar bariz ne oldukları belli diyordu :cildir: ALLAH yardımcınız olsun inşallah biran önce ege tarafına çıkar tayininiz şimdi denizli de arkadaşım rahatladı kız :nazar:

Dilek&Yusuf

aynen öyle cnm bi yere gidemiyosun bi parka iniyorum korkuyla zaten başka bi yere gttğm yok markete gdyrm marketn arabasıyla dönüyorz hemen.

burcum

sık dişini canım az kalmış ALLAH ın izniyle kurtulursunuz oradan :amin:

Dilek&Yusuf

evet cnm Allaha şükür az kaldı.Bi kurtulsak şurdan birşey soracaktm cnm bizimki dünden beri kakasını yapmadı hç acaba yapmak mı istemiyor klozete henüz adaptör almadığm için rahat edemiyor sanırım orda yapmıyor normal tuvalete
kakasını yapnca korkar mı acaba

Balböceği

Ya kizlar bende aldım bu adaptor denenden güzel oluyor amma velakin küçüğünü gayet güzel yapıyor

Oturttugum zaman hadi oğlum diyorum ikiniyor yapıyor da, büyüğü beceremedik daha  :ehi:

Tam cise başladığı zaman görüyorum yapmıyor zaten az az yapıyor yetişmiyor  :dontknow:

Aman ya  :cildir: :cildir:

burcum

canım yer tuvaletinde kakayı görünce korkabilir :icon_scratch:
benim kızım büyük tuvaletini nasıl yapıyor söylüyeyim gülmek yok ama :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
klozetin üstüne çıkıyor çömeliyor öyle yapıyor hala daha öyle :ehi: :ehi: :ehi: beze yaparkende kakasını yapacağı zaman çömelirdi ben de wc de kakasını yapmayınca bu yolu bulmuştum hem dışarıda da kakası kelirse oturmak zorunda kalmaz ne idiğü belirsiz yerlere diye şimdi de vazgeçmiyor kasıklarına baskı oluyor ya rahat boşaltıyor :icon_thumright: nasıl olsa büyüdükçe öğrenecek şimdilik yapacak birşey yok diyorum

Balböceği

Klozet kiz  :ehi: küçüğü yaparken hosuna gidiyor görüyor ya, ama o tekini görmüyor  :ehi:

Sabr sabr  :cildir:

burcum