ben geldim...size güzel haberlerim varr:))

Başlatan beynâ, 04 Ekim , 2012, 01:42:12

« önceki - sonraki »

tuba_alanya

çooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk sevindim tebrik ederim allah tamamına erdirsin inşallah darısı olmayan herkeze

hüzünden_gelme

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

SÜPERRR HABER BUUU SİTEDE YEĞENLERR ÇOĞALIYOOO YAA MAŞALLAH  :laughing7:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM KORUSUN ONU SANA SIM SIKI TUTUNUR İNŞALLAH KUCAGINA ALDIGIN ZAMANLARIDA GÖRÜRÜZ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

EMEL 26

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin :amin: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

fıstık

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin inşaalah  :nazar: :amin:

nazlıyarim

:nazar: maşallah canım çok tebrik ediyorum  :-*
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elfo

Alıntı yapılan: beynâ - 05 Ekim , 2012, 11:23:49
haklısın nükhetcim,hem taşındığımız için,hem de malum aşılamayı bekliyorduk biz,ankaradaki doktora göre..o yüzden öyle bir düşüncem yoktu,hatta ayın sonlarına doğru eşim burda bi ürologa gösterdi sonuçları,sesi de kaydetmiş bana dinletti,"hiç bir sorun yok" demiş adam,"normal herşey,ben bekleyin derim"..iyi dedik 3 ay daha bekleriz sonra aşılama yaparız olmadı, iyi ki acele etmemişiz valla.. tek doktorla yetinmemek lazımmış.. hemen aşılamaya da atlamamak lazımmış anladık..

belirti melirti de yalanmış.. hala bi belirti yok bende,adet olacağımda da aynıydı..boşa kafa yormuşuz aylarca valla..yazık etmişiz kendimize.. şapadanak geldi bak,ne acayip bi belirti ne başka şey.. :ehi: :ehi: :ehi:

güzel anne diyen dillerini yesinler bacıııı, ;D ;D ;D  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

güzinim ben de aynı bu konuya değindim. Adet gecikmeden belirti aramak kendimizi yıpratmaktan başka bişey değilmiş. Adet belirtilerinin aynısı. Zaten belirti aradıkça maşaAllah nerdeyse her belirtiyi buluyorduk. Bebek sahibi olmak isteyen arkadaşlara bunu söyledim hususi konu bile açtım. boşuna kafa yormamak lazımmış o gün geçmeden
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

BurcuÇ

Burda hamileyim yazılarını kendim olmus gibi seviniyorumm , Allah kucagına almanıda nasip etsin tatlım  :muzz:

beynâ

Allah razı ola hanımlar.. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Rabbim dileyen herkese versin inşallah en hayırlısından en tez vakitte.. :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

tebrik ederim, hayırlı olsun canım  :flowers:
Allah kucağına da almayı nasip etsin  :amin: :amin:

Balböceği

Daha durun zamanla kendinize cok kızacaksınız  ;D

Öyle belirti falan fasa fiso, ağladığınıza kızacaksınız..

İcime doğuyor erkek olacak guziş  :laughing7:

burcum

güzincim nerelerdesin :dontknow: merakta bıraktın beni :caca: umarım iyisinizdir :amin:

Balböceği

beynâ

ah nükhetimm,edacım valla haklısınız..memlekete gittiydim ama geçerli sebebim var  ::) orda da net olmayınca kaldım kabak gibi  :-[

bu akşam geldim,evimi çokk kocamı daha çok özledim valla bu kez..12 gün geçmek bilmedi sonlara doğru.. daha uzunn süre yok nasılsa ayrılık diyerekten :laughing7:

biz açılışı yaptık ama hafif bir kanama oldu,hemen gittik doktora,benmki yoktu başka doktor baktı,7+3 göründük bu kez,kalp atışlarını gördüm,duydum kuzumun ama alttan tabi..doktor üstten baktı imkanı yok duyamam burdan dedi,mide bulanınca aç gittim mesanede gram yok ondan tabi.. içerde bi kanama görünmüyor normal ama yine de ben bi ilaç yazayım deyip progestan verdi,tabi ben kendi doktoruma danışmadan kararsız kaldım almadım yarınaydı randevum zaten,bişecik olmaz inş dua edin olur mu??şimdi bişeyler yemem lazım Allaha emanet canlarım.. :opucuk: :love9:

Sır_Çiçegi

ufak tefek kanamalar olur cnm sıkma canını yoktur inş. bebeğinde bi sorun  :amin:
ara sıra gir bize haber et merak ediyoruz  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

İyi olmana sevindim vallah kötü bişey oldu zannettim  :sad1:

Allah korusun  :amin: açılışı yapıp arkası gelmesin idare edin ecik  :ehi:

Hele tehlikeli su 3 4 ayı atlatın da  ;D