Bir Mucizeyi Yaşıyorum Seninle.....

Başlatan esracım, 01 Ekim , 2012, 13:09:58

« önceki - sonraki »

esracım

30 Ekim , 2012, 14:07:58 #60 Son düzenlenme: 30 Ekim , 2012, 14:52:51 esracım
           NİCE MUTLU  BAYRAMLARA

Kızım artık her akşam her akşam bizi yokluyorsun baban ve bana merhaba diyorsun.Biliyorum konuştuklarımızı çok merak ediyorsun ama bizde senin içerde ne yaptığını merak ediyoruz.Aslında karşılıklı anlatsak ne güzel olur değil mi cimcimem.Bayram yaklaşıyor en çok ona seviniyorum.Seninle birkaç gün baş başa kalacağız.Sana şimdilik bayram alışverişi yapmadık ama seneye kesin yaparız Allah izin verirse.Kendime de alışveriş yapmadım nasıl yapabilirimki.Karar veremiyorum ne alacağıma.Şimdiden hep sana alasım oluyor.Tamam itiraf ediyorum geçen akşam baban dışarda beni çok bekletti ve kendime bi şeyler aldım.Ama ne yapayım baban kızdırınca beni ilham perim alışveriş yap diyor.İyiki saçını boyat demiyor.Deseydide onu dinlemezdim.Neyse kızım seninle günlerimiz çok güzel geçiyor.Sayende sık sık acıkıyorum.Acıktıkça yiyorum.Sanki sadece göbeğim büyümüyor basenlerimde genişliyor hatta bacaklarımda kalınlaşıyor gibi geldi bana.Yüzümde dombili oldu.Yanaklarım tam sıkılmalık baban sıkıyor arada.Parmaklarım bir zamanlar uzun ve inceyi şimdi ise daha çok uzun ve şiş gibi.Acaba bunun nedeni yne sen misin ?Ah yaramaz kızım sen bende hem fiziken hem ruhen değişikliklere sebep oldun bile.En çok ruhuma kattığın o annelik duygusunu seviyorum ve hep dualar ediyoruz Allah ıma isteyen herkes bu duyguyu yaşasın diye değil mi? Biliyorum sırf dua edeyim diye sabah ezanlarını duymamda yardımcı oluyorsun bana ve ben böylelikle hem kendimize hem arkadaşlarımıza dua etme fırsatı buluyoruz.Sen ne güzel bir meleksin.Allah ım korusun seni de tüm bebekleride.

Arefe günü amca yengen ve Kaan Abin geldi.Abimiz pek bir tatlı olmuş.Seni soruyor bana.Birazcıkta merak ediyor ama hiç kıskanmıyor seni.Hatta ilk bezmizi yengemiz ve Kaan Abimiz aldı.Bir bez insanın gözüne bu kadar güzel görünebilirmi acaba.Benim için hayattaki en gerekli şeylerin başında yer aldı.İnan bezini bile sever oldum.Kaan Abin yengen bobannen alışverişe çıktık.Bobannen Kaan Abiye bi şeyler aldı.Bana da bir bluz aldı ben beğendim o aldı.Sağolsun çok güzeldi çok beğendim.Parasıda iyiydi ne yalan söyleyeyim.O almasaydı kendim alırmıydım bilemedim.
Bayramın birinci günü baban camiye gitti o gider gitmez bizde kalkıp kahvaltı hazırladık ve duş aldık.Baban bizim yatacağımızı düşünüyordu ama biz öyle yapmadık değilmi lokum kızım.Babanla bayramlaştık sonra bir güzel kahvaltı yaptık.Tabi sonra kurban kesilen yere gittik.Vekalet verdim birazcık üzüldüm ama vazifemizi yerine getirdk.Peşinden hemen eve geldim.Babamızın gelmesini bekledik birazcık o gelince bobannenlere gittik.Orda bayram yaptık ve o günlerimiz orda geçti.Kaan abimiz yengemiz amcamız büyük bobanne küçük bobanne dede.Kalabalık bir aile ortamında 2.5 gün geçirdik.Cumartesi gecesi evimize geldik.Evimize geldiğimiz için çok mutlu oldum.Çünkü orda doya doya seninle konuşamıyordum ama evimize gelince seninle konuşma fırsatımız çok oluyor.Baban ve ben seni çok seviyoruz.İyiki varsın iyiki hayatımdasın.Bu seninle geçirdiğimiz ikinci bayram nice bayramlara büyük mucizem.
Kızım söylemeyi unuttuğum şeyler oldu.Bayramın birinci günü ve ikinci günü akşam arkadaşlarımızla görüştük.Nida Teyzen bize önlük aldı.Sen mama yerken üstüne dökmeyesin diye.Çok tatlı sen büyüyecek ve onu takacakmıyız.Bu arada NidaTeyzemiz ve Çağatay Amcamızda bebek istiyor artık.

mutluluk

çok güzel esracım. :opucuk: maşallah sizeee :nazar:

esracım

Alıntı yapılan: mutluluk - 30 Ekim , 2012, 14:21:38
çok güzel esracım. :opucuk: maşallah sizeee :nazar:
Teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: :opucuk: :flowers: :love9: :love9: :love9: Allah senden razı olsun.

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH SİZE DAHA NİCE MUTLU BAYRAMLAR GEÇİRİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

esracım

Alıntı yapılan: ayy - 30 Ekim , 2012, 17:55:19
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
MAŞALLAH SİZE DAHA NİCE MUTLU BAYRAMLAR GEÇİRİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Teşekkürler Ayşecim inşallah hep beraber nice bayramlar kutlarız  :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

esracım

31 EKİM 2012

Bugün şeker yüklemesi için hastanenin yollarına düştük kızım.Aç karnıma gitmem gerekmiş.Akşam yediklerimle öğlene kadar nasıl dururum diye düşündüm ama bir çaresi vardır elbet.Birde o şekerli suyu nasıl içeceğime dair korkularım vardı.İlk kanımızı verdik damar yolu açıldı üzerine şekerli suyu içip 1 saat arayla 3 defa kan vermemizi söylediler.Birde şekerli suyu yavaş içmeliymişim kusabilirmişim.Tabi bizim öyle bir sıkıntımız olmadı.Şekerli suyu kafama dikleyip içtim nerdeyse.Baban yavaş olmamı söylüyor.Kusabilirmişim yooo bu içtiğim ilaçların yanında çok lezzetli kalıyordu.İçtiğim ilaçlar ağzımda kötü tat bırakırken limonlu şekerli suyum limonatayı andırıyordu.Kan verme işlemi 13 gibi bitti kendimi eve attım çok acıkmıştım çünkü.Evde yemeliydim çünkü sağlıklı beslenmek zorundayım.Bir güzel kahvaltı yaptım hastaneye yine gittim.Neyseki şekerimizde idrar testmizide iyiymiş.
Babanla seni gördük minik mucizem.Yüzün gözün öyle ne kadar netti anlatamam.Fotoğrafına bakıp bakıp öpüyorum seni.Halbuki o bir ultrason görüntüsü ama ben onu fotoğraf olarak algılıyorum ve sen çok tatlı bir bebeksin.Ağzın burnun çok tatlı.Hele o elin klun yokmu kafanın altına koyup uyuyorsun işte ona bayılıyorum.Serçe parmağın açık diğerleri kapalı çok şeker duruyor.O ellerini yiyiecem senin.Baban senide kendisine benzetti haberin olsun.Bana benziyor bu kız dedi  :k06: :k06: Önceleri bana benzetiyordu şimdi kendisine.Kıskanmadım değil.Huyunda bana benzer o zaman değilmi küçük kelebeğim.Bu arada içerde danslara devam ediyorsun.Pır pır ordan oraya uçuyorsun.Sen küçük ama bir o kadar da cimcimesin.468 gr olmuşsun.Bana pek küçük geldin ama bir dahaki kontrolümüzde epeyce büyümüş olursun.İyiki varsın güzel kızım.Şükürler olsun.....

melek100lü

:nazar: :nazar: çok narin bir prenses olucakta ondan dır  :love9: :opucuk: :nazar:

annasi gibi bir avuç bişey olcak güzel prensesin   :-*:opucuk: :opucuk:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Kasım , 2012, 11:14:30
:nazar: :nazar: çok narin bir prenses olucakta ondan dır  :love9: :opucuk: :nazar:

annasi gibi bir avuç bişey olcak güzel prensesin   :-*:opucuk: :opucuk:
Teşekkür ederiz teyzesi  :opucuk: :opucuk: Seni ve Yağız Efe yi kocaman öpüyoruz  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

melek100lü

:nazar: :love9: gelimin kıskanmazsa bizde oğluşumla sizi öpüyoruz  :k06: :k06: :k06:

dünya ahiret bacımızsınız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizde yanlış olmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Kasım , 2012, 13:03:21
:nazar: :love9: gelimin kıskanmazsa bizde oğluşumla sizi öpüyoruz  :k06: :k06: :k06:

dünya ahiret bacımızsınız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bizde yanlış olmaz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
olmaz asla yanlış.onlar kardeş yoksa damadımın anası beni topa tutar  :laughing7: :laughing7: ;D ;D

meleğim ya bi şey diyeceğim ben kızımı kimseye vermem.bizimki evde kalır ne olacak kızımın hali.

melek100lü

anaaaam benim kızım olsa bende kıyamazdım heralde kimselere vermeye  :y25: :y25:

esracım

Alıntı yapılan: melek100lü - 02 Kasım , 2012, 14:58:46
anaaaam benim kızım olsa bende kıyamazdım heralde kimselere vermeye  :y25: :y25:
evde kalmış denmesi de hiç hoş olmaz.ne olacak bu kız analarının derdi.meleğim benimki doğmadan kaç yıl sonraki mevzuyu düşünüp hüzünlenmeye başladım  :laughing7: :laughing7: hatta seni bile etkiledim.galiba hepimiz bayan olunca böyle oluyor :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: hamileliğin her bir anı cok güzel cnm doya doya yaşa  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

esracım

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 03 Kasım , 2012, 09:32:32
:nazar: :nazar: :nazar: hamileliğin her bir anı cok güzel cnm doya doya yaşa  :opucuk:
Bazen korkularım oluyor ama dediğin gibi bu güzel süreci en iyi şekilde yaşamak.Sağol bitanem.Paşanı öp benim için  :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Korkular hamilelikte olmazsa olmaz ama onemli olan o korkularin guzel gunleri kotu yapmasina izin wermemek
hep kokluyorum sizin yerinize cnm en kisa zamandq resmini yukleyecegim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...