21 Mayıs , 2024, 11:08:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DOKTORA GITMELIMIYIM

Başlatan özlem0609, 30 Eylül , 2012, 13:14:20

« önceki - sonraki »

özlem0609

arkadaslar deneyımlerınızden faydalanmak ıstıyorum..gerci tutunma kanaması baslıgı altında yazmıstım bıraz ama..kahverengı leke gordum camasırımda bundan 3 gun önce,sevındım hamıleyım dıye.idrar testı yaptırdım - cıktı.bugun de adet kanamam var,normalde eylulun 1 inde adet olmustum,bugun 30 u. gordugum kahverengı leke sadece birkac damla olarak geldı,yerlesme sanmıstım.doktora gıtmek ıcın kanamanın gecmesıını beklemelıyım,kontrol için,eger düşük belirtisi ise doktora gıtmek için gec kalır mıyım.o kadar cok soru var kı kafamda...

ayy

canım benim endişenmekte haklısın bende gebeliğimden şüplenmiştim bir ay regli olunca da hayal kırıklığı yaşamıştım tabi regl bitince dra gittim bu durumdan bhsettim keşke regl bitmeden gelseydin düşük yada kimyasalmı yaşadın anlaşılırdı demişti bana.eger dr a gideceksen reglinin 2.ya da 3. günü gitmeni tavsiye ederim canım  :opucuk: :opucuk:

rukiyeylmz

bence bekleme git arkadasım.doktora gitmekle ne kaybedeceksin ki..

özlem0609

kasabada kalıyorum,hastanede merkezde,esımm nobette sureklı bende calısıyorum, oyuzden salı gıdebılırm ancak,deneyımsızım,bilgisizim,yasadıklarım basıma gelenlerım ne anlama geldıgını bılmıyorum :crybaby2:  :crybaby2: iki gun once mıgrenım tuttu,atesim de vardı.fakat ilac almadım,o yuzden de olabılırmı ki düşükse eger :icon_scratch: adet iken gıttıgımde doktor bana bununla ılgılı bılgı verırımı,yanı dusuk olup olmadıgı ile ilgili,cok soru soruyorum arkadaslarım kusura bakmayın,anlayın benı :crybaby2:

ayy

özlemcim tabiki sorabilirsin bende ilk geldiğimde pek bişey bilmiyordum saolsun kızlardan çok şey öğrendim...şimdi sakin ol lütfen böyle şeyler hep geliyor kadınların başına sadece sen yaşamıyorsun normal şeyler yani...salı günü zaten 3. gününde olcaksın reglinin o yüzden sorun değil...ben dr acaba düşükmü yaşadım dediğimde regli iken gelseydin anlayabilirdik ama şuan anlayamam demişti.ama lütfen stres  yapma artık...düşük yaşamış bile olsan suçlu arama kendinde...rabbim ol dediğnde  hiç bişey engel olamaz meleğinin gelmesine unutma....ayrıca biçok kadın  kimyasal gebelik yaşıyor ve reglisiyle düşüp gidiyor fakat kadınlar bunu anlamıyor bile ancak biz hasretle bebişi beklediğimizden regl öncesinden anlıyoruz canım... :opucuk: :opucuk:

makaron

Bence de doktora gitmende yarar var ama düşük bile olmuş olsa kendinde hata arama. Ben de bir düşük yaptım. doktor düşecekse onu kimse tutamaz, düşmeyecekse de kimse düşüremez demişti. o yüzden rahat ol. sorun her neyse doktorun seni yönlendirir.

özlem0609

Alıntı yapılan: makaron - 01 Ekim , 2012, 11:07:55
Bence de doktora gitmende yarar var ama düşük bile olmuş olsa kendinde hata arama. Ben de bir düşük yaptım. doktor düşecekse onu kimse tutamaz, düşmeyecekse de kimse düşüremez demişti. o yüzden rahat ol. sorun her neyse doktorun seni yönlendirir.

tşk ederım,yarın için randevu aldım,gidicem artık ne olup olmadıgını anlarım herhalde,yiyecek ekmeği yokmuş derım artık,bizim 2. ayımız denemede,inş. bundan sonra sıkıntı olmaz,Allah isteyen herkese versin :amin:  :amin:

suzannn

İNŞALLAH BEBEĞİN SENİNLEDİR DR. GİT MUTLAKA

makaron

canım iki ay daha çok yeni. tabii inşallah seninki cok bekletmez ama bizim bir yıl oldu. Sabretmek gerekiyor. inşallah kısa zamanda alırsın güzel haberi

özlem0609

Alıntı yapılan: makaron - 01 Ekim , 2012, 17:48:31
canım iki ay daha çok yeni. tabii inşallah seninki cok bekletmez ama bizim bir yıl oldu. Sabretmek gerekiyor. inşallah kısa zamanda alırsın güzel haberi

sabırsızlanıyoruz,tahammülümüz kalmıyo artık 2 ay bıle olsa...Allah içimi ferahlattı şükürler olsun,işte de rahatlıyorum..hayırlı zamanda olsun bebişlerimiz.artık gebeş gebeş yürümek istiyorummmm :amin:

ayy

özlemcim ben 8 yıldır bekiyorum inşallah son bulur bu bekleyiş hayırlısıyla bizde alırız meleklerimizi kucağımıza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

özlem0609

Alıntı yapılan: ayy - 01 Ekim , 2012, 20:28:55
özlemcim ben 8 yıldır bekiyorum inşallah son bulur bu bekleyiş hayırlısıyla bizde alırız meleklerimizi kucağımıza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

inş canım inş  :amin:  :amin: zamanı gelince olacagına ınanıyorum artık,eger olmuyosa suan demekkı zamanı deıl,yada hayırlısı olmayacak...Allahım hepimize tattırsın bu duyguyu.umudumuzu kaybetmeyelım yeter kı..bu aıleyı cok sevdım soylemek istiyorum.tanımadıgın insanların sevıncını üzüntüsünü paylasan  temız kalplı okadar kısı varkı,,herseyı rahatca sorabıldıgın konusabıldıgın..yadırganmadan....boyle bı zamanda en yakın arkadasın bıle yapmıyo bunları :'(  burda rahatlıyorum bende.huzur buluyorum.iyi ki varsınız  :love3:  :love3:  :love3:

ZEYNEP-35

kızlar ben de bu ay ümitlenmiştim ama sanırım adet olucam gibi de geliyor yine başka bahara kaldı bu ay rahim filmi çektirmeyi düşünüyorum doktor yılbaşına kadar bekle dedi ama zararı olmaz sanırım çektiren çok kişi var...