28 Nisan , 2024, 06:11:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte nar tüketimi

Başlatan elfo, 29 Eylül , 2012, 14:20:05

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

ama nar rahim duvarını kalınlaştırıyor diye biliyorum beeen yanlış mı bilgi edinmişim  :honk: hatta ben tüp bebek tedavisi olucam ya rahim duvarım kalınlaşsın  kuvvetlensin diye her sabah bir bardak içiyorum ve hamile kaldıktan sonra içmeye devam edenler de var.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

_inci_tanem_

canım bende nar tüketimi diye zararlı diye biliyorum ilk haftalarda özellikle yemesen iyi olur  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

xxcansuxx

benim dra bir arkadaşım sormuştu yeni hamileydi ben doğuma giderken  öyle düşüğe vs sebep olurmu nar  diye siz nerden duyuyor, soruyorsunuz dedi ark.netten deyince alaylı alaylı gülmüştü drum

elfo

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 01 Ekim , 2012, 17:40:17
ama nar rahim duvarını kalınlaştırıyor diye biliyorum beeen yanlış mı bilgi edinmişim  :honk: hatta ben tüp bebek tedavisi olucam ya rahim duvarım kalınlaşsın  kuvvetlensin diye her sabah bir bardak içiyorum ve hamile kaldıktan sonra içmeye devam edenler de var.

canım sen içmeye devam et benim bi arkadaşım da tedavi görüyor rahim duvarı inceydi nar suyu vesilesiyle istenilen kalınlığa ulaşmış  :nazar: tabi bu mantığa göre gebelikte de çok faydalı olmalı geçenlerde doktoruma sordum herşeyden yiyebilirsin yeter ki abartmadan ye dedi  :icon_thumright:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

Maydanoz, nane.. Nar cok zararlı evime 9 ay maydanoz almadı kocam  :ehi:

sweetrose25

canım bence ılk zamanlar dıkkatlı ol derım bende geçen sene ılk zamanlar bayaga bı dıkkatlıydım ama hıç yememezlıkte yapmadım tadımlık ye derım bence

HAYATIMIN ANLAMIYLA