28 Nisan , 2024, 14:17:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yaşasın hamileyim

Başlatan erça, 28 Eylül , 2012, 12:57:49

« önceki - sonraki »

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
:nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler, sağlıkla dünyaya gelir inşallah

suzannn

hayırlı olsun allah sağlıklıca doğurmayı nasip etsin inşallah

destina06

tebrikler :flowers: Allah tamamına erdirsin :amin: :amin: bizlere de dua et :opucuk:

erça

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Eylül , 2012, 14:32:33
ne güzel bekletmeden gelmis bebisin  :nazar: :nazar: :love9: Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
ahh bi bilsen nasıl bekledim ben onu..ama tam vazgeçtiğim anda ummadığım zamanda geldi iyiki geldi hoş geldi :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

erça

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Eylül , 2012, 17:00:38
tebrikler :flowers: Allah tamamına erdirsin :amin: :amin: bizlere de dua et :opucuk:
amiiin dualarım sizinle rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah :amin: sizde benim için dua edin sağlıklı bi bebişim olsun  :nazar:

destina06

erça

Alıntı yapılan: destina06 - 28 Eylül , 2012, 17:14:27
ne zamandır bekliyodun
geçen sene bu zamanlar hamile kaldım 2 aylıkken karnımda öldü :'( kürtaj oldum sonrasında 7 ay falan uğrastım olmadı. olmayınca vazgeçtim korunmaya başladımkorunmanın 3ncü ayında hamile kaldım işte :) inşallah bu sağlıklı olur :amin:

kuzucuk

gözün aydın canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:

erça

Alıntı yapılan: kuzucuk - 28 Eylül , 2012, 19:03:56
gözün aydın canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:
amin canım inşallah... :)

iklima

Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nazlıyarim

oyy maşallah rabbim sorunsuz bi gebelik geçirmeni hayırlısıyla kucağına almanı nasip eylesin
BENİM HALA UMUDUM VAR...

erça

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 29 Eylül , 2012, 21:40:52
oyy maşallah rabbim sorunsuz bi gebelik geçirmeni hayırlısıyla kucağına almanı nasip eylesin
amiin inşallah.. rabbim isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

Allah tamamına erdirsin inşallah kucagına aldıgın günleride görürsünn  :amin:

erça

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 02 Ekim , 2012, 15:24:17
Allah tamamına erdirsin inşallah kucagına aldıgın günleride görürsünn  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallah...