kızlar bi hesaplarmısınız?

Başlatan niles1983, 27 Eylül , 2012, 21:13:39

« önceki - sonraki »

niles1983

doktor adet sötürücü vermişti 11 eylülde adet oldum şimdi yumurtlama zamanım nezaman oluyo? yumurta gerekli buyukluge ulaştıktan kaç gün sonra çatlar?
kasıklarım acaippp ağrıo sankı gaz varmıs gibi ama gazda yok böyle bi ağırlık takmıslar sankı göbegime  özellikle de sağ tarafımda batma gibi bişey oluyo. ve akıntım var böyle şeffaf yumurta akı gibi 22 sinde doktora gittim yumurtalar 13 mm demişti büyüyüp çatlamıs olabılırmı kızlar nolur yardım acillllll :opucuk:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

elfo

bence bu aralar çatlıyordur zaten akıntın yumurtlama akıntısı. bugünleri değerlendirin canım nasibinde vardır inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

niles1983

ya inşallah öyledir elifim :) yarın sabah doktora gitsemmiki doktorumda kırıkkalede ya

BurcuÇ

büyük ihtimal yumurtan çatlamıs ve cocuk ıcın sıız beklıyor..
11 eylülden öncekı adetının ılk gunu neydı ? ona gore hesaplıyabılırım

Dilara Ebrar

nette hesaplayıcılar var onlardan faydalansan olur.bide yumurtalama takibi için kullanılan malzemelerden var onlardanda faydalanbilirsin.allah yardımcın olsın canım
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

niles1983

evet netten de baktm ama benm adet düzensizliğim war söktürücüyle adet oldm sadece 11 eylülü  biliyorm önceki kim bilir nezaman olmustu. ovulasyon testimde war ama hem 2 tanecik kaldı hemde yumurta çatlarken çıkarmı o testte?
cunku ben sadece yumurtlama zamanı ıcın yaptım onu çatlarken pozitif sonuc verırmı acaba  :icon_scratch:
simdi uyandım  kalktım gene aynı şekilde özellikle sağ tarafımda bi batma war :hello2:

masal12

canım bencede yumurtan çatlıyodur 3 gun boyunca günlerini güzel değerlendir inş bu ay tutar canım :amin: :amin: :amin:

bu arada dün evlilik yıldönümümüzdü akşam yemeğe çıktık eğlendik derken eve geldik tam yatcaz bi baktım regl olmuşum kızlar :( :(
tatilde rahattım falan bence cok da fazla ilgisi yok kafaya takmamakla ya olcaksa stres yapsan da olur bence:)

suzannn

Alıntı yapılan: masal12 - 28 Eylül , 2012, 11:17:53
canım bencede yumurtan çatlıyodur 3 gun boyunca günlerini güzel değerlendir inş bu ay tutar canım :amin: :amin: :amin:

bu arada dün evlilik yıldönümümüzdü akşam yemeğe çıktık eğlendik derken eve geldik tam yatcaz bi baktım regl olmuşum kızlar :( :(
tatilde rahattım falan bence cok da fazla ilgisi yok kafaya takmamakla ya olcaksa stres yapsan da olur bence:)
canım nice senelere eşinle inşallah

doğru söylüyorsun stres sadece insanı hasta eder yani hep düşünce düşünce oldumu olacakmı adetim gelecekmi zaten düşünürken zamanda geçmiyor