18 Nisan , 2024, 07:57:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavisi görenler

Başlatan niles1983, 27 Eylül , 2012, 12:28:30

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 29 Eylül , 2012, 12:23:18
canım adana başkentte tek embiroyo koyuluyor 35 yaş altına.benim arkadaşımada tek koyuldu ama içerde bölünmüş ikizleri var şuanda.bende görüştüm bana da tek embriyo dediler
kızlar üni hastaneleri tek embryo diğerleri isteğe bağlı şansı artırmak için 2 koyuyorlar bu ark. durumuda drların aldatmacası gibi tek yumurta ikizleri mi yani  :dontknow: :dontknow: ben tedavi görürken bir bayandanda duydum dr tek koydu ama ikiz olabilir diye  güya hast. kurtarıyor yasal olmadığı halde 1den fazla konulunca kılıf bu anlayacağınız şimdi telde tek derler iş ciddiye binsin o gün 2 konulur

inş. rabbim sizlerinde yüzünü güldürsün sağlıkla hayırlısıyla tez zamanda  :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

cansucum bizde en başta öyle düşündük ama dr görünce ikitane kesyi şok olmuş ve hatta biri kız biri erkek yok yok mümkün degil dedik ama dr bunun bilmemkaç milyonda bir olur demiş üstelik biri kız diğeri erkek olmasına karşı tıpatıp benziyorlar birbirine.üstelik transferden önce dra yalvarmış arkadaşım 2 tane koyun diye ama koymamşlar canım .yaşı daha 28 çünkü.ve başkent ünversitesinin usulsuz bişey yapacağını sanmıyorum canım.
inşallah bizede güler şans dualrını eksik etme canım :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

esra18

canım inşallah güzel sonuclar alırsın bizde anatolıa da yaptırdık dun sonucumuzu aldık negatıf..hastane cok temız calısanlar cok ılgılı ama dr fazla zaman ayıramıo yogunluktan sanırım.yıne de menun kaldık bız tedavı boyunca hıcbır sıkayetımız olmadı dr lardan yana.acı hıssetmıosun ama psıkolojık cok kotu olmustum sureklı aglayasımgelıodu.zor bır surec oldugunu soylemıslerdı herseye hazırlıklı oldugumuzu dusunuorduk ama bu surec okadar alıstırmıskı bızı sonuc negatıf gelınce ıkımızınde dunyası yıkıldı..bı bosluk olusuo..ama ınsallah allah herkese olumlu hayırlı sonuclar almayı nasıpetsın..

bhrssyy

Alıntı yapılan: kuzucuk - 29 Eylül , 2012, 12:03:00
hangi hastane canım ? Adana başkent hastanesi yarı özel bir hastane o yüzden mi acaba kesinlikle 35 yaş altına tek embriyo transferi yapıyolarmış ücreti de diğer hastanelere göre daha uygun gelmişti bana
canım yeni gördüm kusura bakma.ben istanbul göztepe medical parkta tedavi oldum ve oranın ssk ile hiçbi anlaşması da yok tamamen özel yani

minikkelebek

Merhaba arkadaşlar,

Bir önceki ay 146 çıkan E2 hormonum 40 çıkınca Doktor tahlil sonucu çok iyi,hemen başlayalım dedi ve tüp bebek tedavisine başladık.Bir anda başlamamız sürpriz oldu,çok mutlandım kendimi çok iyi hissediyordum.Ama 5. gün dün gittiğimizde sadece 2 yumurta görüldü.Biri 7.5 biri 9mm.Doktor tahlil sonucuna göre,çok daha iyisini bekliyordum dedi,İlaç dozunu arttırdı.Yarın tekrar gidicem.Küçük olan yumurtalar varsa görülmeyebilir dedi ama 2 gelişmemiş yumurta beni çok mutsuz etti.Eşimin sperm sayısı az diye başladığımız tedavide bende de sorun çıktı  Çok korkuyorum