28 Mart , 2024, 17:19:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

tüp bebek tedavisi görenler

Başlatan niles1983, 27 Eylül , 2012, 12:28:30

« önceki - sonraki »

niles1983

arkadaslar  biz uzun süredir bebek istiyoruz ilaç tedavisi filan sonuç vermedi bu yuzden Ankarada iyi bir tüp bebek merkezi arastırıyoruz. ama çok endişeliyim yani korkuyorum canım yanarmı yumurtalar toplanırken yada transfer edilirken anestezi yapıyolarmı v.s.. birsürü sorular var kafamda o kadar uğraş sonucunda sonuc alamamak korkusu filan..
tedavi görenler hamile kalanlar yada kalamayanlar nasıl evrelerden geçtiniz ne gibi uygulamalar yapıldı nekadar zaman sürdü. yani ilk gittiğinz günden en son gebelik testi yapılana kadar geçen süre ne kadar süre? lütfen yaşayanlar bilgilendirebilirmi  kızlar lütfen yarımcı olun  :opucuk:
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

mutluluk

NİLESCİM HOŞGELDİN.BENİM BU KONULARDA BİLGİM YOK AMA TÜP BEBEK BÖLÜMÜNE BAKSAN ORADA ARKADAŞLAR ANLATIYORLAR . :opucuk:

niles1983

ewet bi yadanda okuyorum ama tam istedğim cvpları göremedım cnm
Rüzgar Emir'im güzel oğlum seni kuçağımıza alacağımız günü iple çekiyoruz...

ayy

canım bende kısmet olursa reglim başlayınca ilk tedaviye başlayacağim.bu arada aylardır araştırdım durdum..ankarada anatolia var görüşmeni tavsiye ederim.ben ankarada yapmayacağim için oraya gitmeyeceğim.tedavi sırasında sadece yumurta toplama işleminde hafif anesteziyle uyutuyorlar onun dışında transfer sırasında uyutmuyorlar sadece birazcız idrara sıkışık oluyorsun okadar.tedavi bounca agrı sızı olmuyor  korkma izaten anatoliyada tüp bebek koçları var senin sürekli ulaşabileceğin acıkcası ankarada yapabilseydim orayı tercih ederdim.sayfasına gir iletişimden msj at hemen dönüyorlar.inşallah ilk denemende meleklerine kavusursun canım :amin: :amin: :amin: :opucuk:
birde netten tüp ebbek aşamaları yaz çok güzel ayrıntılı  anlatımlar bulabilirsin :opucuk:

bhrssyy

canım merhaba.öncelikle  tedavin hayırlı bi şekilde sonuçlanır ve meleklerine kavusursun inşallah :amin: :amin: ben pazartesi transferimi oldum ve 6 ekim test günüm şu an beklemedeyim sormak istedigin ne varsa bana sorabilirsin memnuniyetle cevaplarım  :opucuk:

kuzucuk

Allah tedavilerinizi hayırlı şekilde sonuçlandırsın arkadaşlar :amin:  :amin:  :amin : ben de temmuz  ayında Adana başkent  tüp bebek merkezine başvurdum tüm tahlil ve testlerimiz tekrar yapıldı  ancak doktorum kafamı çok karıştırdı herşey normalken en az 1 yıl daha bekleyin dedi bir de yaştan dolayı tek embriyo transferi yapılıyomuş  ben de biraz daha erteledim tedavimi inş gerek kalmaz ama  tüp bebek bölümünü ben de takip ediyorum.sizin başvurduğunuz hastanelerde de 35 yaştan küçüklere tek embriyo tarnsferi mi yapılıyo arkadaşlar ? inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum  :amin:  hayırlısı olsun hepimiz hakkında  :amin:

xxcansuxx

artık tek embryo transferi yapılıyor tabi bu drunada kalmış yasal olarak tek ama genelde tüp bebek merkezleri tutma şansını artırma başarı istatiklerini yüksek göstermek için 2 transfer ediyorlar hastayla konuşup

inş. tedaviye başlayanlara, sonuçlanmasını bekleyenlere ve başlayacak olanlara rabbim sağlıklı sıhhatli bebeklerine kavuşturur  :amin: :amin: :amin:

bhrssyy

Alıntı yapılan: kuzucuk - 28 Eylül , 2012, 19:38:16
Allah tedavilerinizi hayırlı şekilde sonuçlandırsın arkadaşlar :amin:  :amin:  :amin : ben de temmuz  ayında Adana başkent  tüp bebek merkezine başvurdum tüm tahlil ve testlerimiz tekrar yapıldı  ancak doktorum kafamı çok karıştırdı herşey normalken en az 1 yıl daha bekleyin dedi bir de yaştan dolayı tek embriyo transferi yapılıyomuş  ben de biraz daha erteledim tedavimi inş gerek kalmaz ama  tüp bebek bölümünü ben de takip ediyorum.sizin başvurduğunuz hastanelerde de 35 yaştan küçüklere tek embriyo tarnsferi mi yapılıyo arkadaşlar ? inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum  :amin:  hayırlısı olsun hepimiz hakkında  :amin:

hayır cnm alakası yok bana 2 embrıyo transfer edildi  :icon_scratch:

kuzucuk

hangi hastane canım ? Adana başkent hastanesi yarı özel bir hastane o yüzden mi acaba kesinlikle 35 yaş altına tek embriyo transferi yapıyolarmış ücreti de diğer hastanelere göre daha uygun gelmişti bana

ayy

canım adana başkentte tek embiroyo koyuluyor 35 yaş altına.benim arkadaşımada tek koyuldu ama içerde bölünmüş ikizleri var şuanda.bende görüştüm bana da tek embriyo dediler

kuzucuk

Alıntı yapılan: ayy - 29 Eylül , 2012, 12:23:18
canım adana başkentte tek embiroyo koyuluyor 35 yaş altına.benim arkadaşımada tek koyuldu ama içerde bölünmüş ikizleri var şuanda.bende görüştüm bana da tek embriyo dediler
evet canım bana da öyle dediler doktor kafamı çok karıştırdı  :icon_scratch: başlamadan  yarım kaldı tedavimiz.. canım sen hangi hastanede tedavi oluyosun ?

ayy

ben acıkcası tek embriyo istemiyorum çif olunca şans daha yüksek olacak çünkü.biz daha ekimin basında drla görüşmeye gideceğiz canım benim burdaki dr um bursa acıbademde şahin zeteroğluna yönlendiriyor bi aksilik çıkmazsa orada olur.inşallah yaşım ve evlilik sürem embriyoya etki eder yoksa napalım tek olsun yeterki olsunda sağlıcakla.sen düşündünmü canım :opucuk:

kuzucuk

inşallah canım olumlu ,hayırlı sonuç alırsınız sağlıcakla yavrularına kavuşursun  :amin:  :amin:  :amin: canım ben de önümüzdeki ay tekrardan klomen  tedavisine başlayacağım bir kaç ay deneyeceğim olmazsa okuldan dolayı tüp bebeği ancak yaz tatilinde yaptırabilirim ben de çift embriyo transferi istiyorum olsun da hayırlısından tek çift farketmez tabi inşallah canım meleklerimiz fazla bekletmez  :amin:  :amin:  :amin:

ayy

canım benim inşallah yaza kalmaz verirsin müjdeyi :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

ayy canımmmm inşallahhhhh hepimiz hayırlı kısa sürede veririz müjdelerimizi  :amin:  :amin:  :amin: Rabbim gönlüne göre versin canım  :amin:  :amin:  :amin:  :opucuk:  :opucuk: