beyin verilir mi?

Başlatan lagrima, 26 Eylül , 2012, 09:51:53

« önceki - sonraki »

lagrima

merhaba arkadaşlar oğlum 6 aylık oldu annem beyin almış gelmiş haşladı vermek istedi verdirmedim tartıştık beyin verilir mi?

burcum

annemler bizi öyle büyütmüş ama ben kızıma vermedim dr muz sakatat verme demişti :icon_thumright:

laracroftt

cıger duymustum verdıklerını,beyın falan ama...amaaann ne luzum var cnm yaa hıc vermeye nıyetım yok benım...

asya81

sakatt verilmes ama tavuk ciğeri felan veriliyor ben yinede yedirmem sonuşta protein başka şeylerden alsın

lagrima

anemde bizi öyle büyütmüş de bana doktor demedi böyle birşey ama bir yerden duydum vermeyin diye bilemedim sbaah sabah boşuna tartıştık.
Alıntı yapılan: burcum - 26 Eylül , 2012, 09:54:20
annemler bizi öyle büyütmüş ama ben kızıma vermedim dr muz sakatat verme demişti :icon_thumright:

burcum

ya ne bileyim büyüyünce yesin onu yemeyen çocuklarda var yiyen çocuklar da sakatat riskli yiyecek grubu :icon_thumright:

laracroftt

ya bız buyuklere bıle sakatat yemeyın dıyolar arkadasım,bıde el kadar bebeye ??? Bana mantıklı gelmıyor valla. cok sert cıkma sen gene,annen sonucta ıyı olacagını dusunmus. Guzel bır dılle daha erken,yasından once veremem de

burcum

ya da dr muz verme dedi de :opucuk:

lagrima

valla ne deseniz haklısınız da anneme anlatamıyorummm

susanna

6 AYLIK DAHA COK ERKEN BE ARKADASIM SEN GENE ANNENIN KALBINI KIRMA AMA BENDE VERMEYIN DERIM CIGERI BILE 8 AYDAN SONRA VERDIRIYOLAR

muhribe

canim ya alti ay ek besine yeni gecis donemi

pure yiyecek yogurt yiyecek

beyin ne yaa  :igrenc:

lagrima