ŞÜKÜRLER OLSUN ELİFİM (ELFO) HAMİLE

Başlatan esracım, 25 Eylül , 2012, 10:21:18

« önceki - sonraki »

melek100lü

:love9: :love8: :love9: canım benim çok sevindim haberi okuyunca süper yaaa :love9:

:love9: peşpeşe güzel haberler alıyoruz  :muzz: :muzz: :muzz: çok tebrik ediyorum  :love9: :love9: seni değerin maaşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok güzel inşallah sorunsuz gebelik olacak  :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9:

Rabbim emeklerini boşa çıkarmadı hayırlı uğurlu ömürlü evlat olsun inşallah  :amin: :love9:  RABBİM HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH  :amin: :nazar:

insu

Elifim canım tebrik ederim çokkkkkk sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
hayırlı olsun  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Rabbim yürekten edilen duaları geri çevirmiyor bunu bir kez daha anladım  :amin: :amin:
sağlıklı sıhhatli kucağına almak da nasib olur inşaAllah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Herşeyin hayırlısı...

nazlıyarim

ay maşallah allahım korusun sizi çok sevindim güzel allahım sorunsuz bir gebelik geçirmeni nasip etsin cennet kokulunu kucağına almanı nasip eylesin
BENİM HALA UMUDUM VAR...

suzannn

elifim ayağını iyi sürü bakalım sıra kimde :)

mutluluk

elfo

sıra kimde ben de merak ediyorum.
ben ne zaman üzülsem esra derdi ki elifcim bak sırayla hamile kalıyoruz hiç kafanı yorma senin ve bekleyen tüm arkadaşlarımızın da olacak. hamd olsun yakın zamanda aynur ardından ben bakalım sıra kimde ama inş. hepinizin olacak hiç olumsuz düşünmüyorum
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

FİGENN

ayy

elifim elifim canım benim aklından tüm arkadaşların ismini geçir belki hepimiz birden geliriz ama benimkini iki kez geçirmeyi unutmaaaa :k06:

mutluluk

ayşecim birde ben :ehi: :ehi: :ehi: artık buraya nerdeyse benim heykelim dikilecek halen bebek yok ortada :ehi: :ehi: :ehi:

ayy

canım yakında ikimizinkinide dikerler :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:yok yok 2012 bitmeden olacak bak :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

esracım

Yok yok sizin haberlerde yakın bence.Öyle hemen kendinizi kapıp koyvermek yok.Dualar azimle bugünler geçecek inşallah kızlar..

mutluluk

esram cnm sen napıon iimsn. :opucuk:bebeğin nasıl :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 25 Eylül , 2012, 14:25:47
ayşecim birde ben :ehi: :ehi: :ehi: artık buraya nerdeyse benim heykelim dikilecek halen bebek yok ortada :ehi: :ehi: :ehi:

ben de heykellik oldum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: