En Guzel Ojeli Tirnaklar Yarismasinin 1.asya81

Başlatan Lă_Tăhzen!, 22 Eylül , 2012, 22:13:51

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

En Guzel Ojeli Tirnaklar Yarismamizin birinci asya81i tebrik ederim canim  :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Yarismamizin ugur bocuklu tirnaklariyla 2.burcum  nukhet arkadasimiz tebrik ederim canim cok guzel tirnaklarin  :k06:  :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Ucuncumuz ise yarismaya katilan olmayinca fedakarlik yaparak hic usenmeden oje surup katilan fistik nagi arkadasimiz :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Hepinize tesekkur ederiz arkadaslar yalniz birakmadiniz  :opucuk:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

hüzünden_gelme

bende oyumu hamiş anneye verdım daha doğrusu ellerini görmeden göbüşe verdım oyumu ne yalan söleyeyım  :k06:  :love9: :love9:

ugur böceklıyle gıdıp geldım ama göbüşe dayanamadıgım ıcın verdım :love9: :love9: diğer arkadaslara bence haksızlık oldu

fıstık

burcum

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr :muzz: :hello2: :hieyt:
nurrrrrrrrr aşk olsun ya kaç aylık arkadaşınım face den de arkadaşım adım nukhet değil nüket be gülüm şu vampirleri az izlesende adımı düzgün yazsan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:
seviyorum uleynnnn sizi iyiki varsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :love9: :flowers: :opucuk:

laracroftt

ozge bende tam tersı  :ehi:
Ugurboceklıye vermıstım. Gobısten elını goremedım kı vereyım :k06:  cok guzel ama duygusal olmamak gerek dıye dusundum. Ondan nukete vermısım. Asyayı da tebrık ederım.  :flowers:  katılan herkesı tebrık ederım emek vermısler cunku  :flowers:  :opucuk:

asya81

teşekkür ederim arkadaşlar.hamişken çekmiştim kızım hasta oldu onla ilgilen çekemedim hazırda vardı sorup olursa katılayım dedim onay aldım maksat muhabbet olsun.hepiniz saolun

--elif--

asya tebrik ederim  :flowers:
bende 2. ye vermiştim nagehandı o sanırım

fıstık

Alıntı yapılan: --€lif-- - 23 Eylül , 2012, 14:26:22
asya tebrik ederim  :flowers:
bende 2. ye vermiştim nagehandı o sanırım

:opucuk:

teşekkürler cnm valla ben yarışmak için değil yarışmacı bulamadığımız için katıldım  :k06:

asya81

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: burcum - 23 Eylül , 2012, 00:54:10
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrr :muzz: :hello2: :hieyt:
nurrrrrrrrr aşk olsun ya kaç aylık arkadaşınım face den de arkadaşım adım nukhet değil nüket be gülüm şu vampirleri az izlesende adımı düzgün yazsan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:
seviyorum uleynnnn sizi iyiki varsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :love9: :flowers: :opucuk:

hay manyak ben nuketim aldim nukhet yaptim hangi akla hizmetse  :ehi: :ehi:

ozur dilerim nuketim bidaha olmaz  :y25:  :ehi: 1 harf bonkor davranmisim   :k06:

burcum

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

laracroftt

yaa baska yerlerde nukhet  dıye yazılıyor ama ???  Bu tuğba ıle tuba arasındakı farka benzıyor. Kımlıkte de nuket yazıyor sanırım?

burcum

fıstık