BEBEĞİNİN GELİŞİMİ ULTRASON ÖLÇÜMLERİYLE UYMAYAN VARMI???

Başlatan serserim, 20 Eylül , 2012, 10:30:27

« önceki - sonraki »

serserim

bugün dr a gittik çok şükür kilo almışız :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: 1.950 olmuşuz dr um gayet iyi dedi :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: yalnız başı 4 hafta önde gidiyor dr um endişelenicek hiçbirşey yok genetik dedi kafasında su toplanması yok dedi babaya benziyor kafa yapısı dedi hem zaten istanbulun en iyi dr ları takip etti seni dedi o kadar kişinin elinden geçtiki biri muhakkak farkederdi bende hiçbirrr sorun görmüyorum dedi sakın endişelenme gayet sağlıklı kızın dedi ama endişelenmeden edemiyor insan :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

<<<betty>>>

canım geçmişi okumadım ama benim kızımın da usg ölçümlerinde baş ölçümleri hep 2 hafta önden gidiyordu,
dr.umuz en başından bu yana önemli bişey değil, genetiktir demişti sizin dr.unuz gibi...
gerçekten de öyle doğdu  :k06: babası gibi azıcık kafası büyüktü  :k06:
sen endişelenme boşuna, dr.unu dinle, içini ferah tut  :opucuk:

serserim

sağol canım haklısın ama endişeleniyorum nekadarsa dr um rahatlattı beni zaten akrabamız çok ilgilenir benimle sağolsun endişelenicek birşey olsaydı beni baska dr a yönlendirirdi çokta irdelerim ben bu yüzden beni istanbuldaki en iyi dr lara yönlendirdi çifter çifter tarama testi yapıldı :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım kızına darısı başımıza inşallah Allah acısını göstermesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

amin canım aminn  :amin: :amin: :amin:
bak ne güzel en iyi dr.lara da görünmüşsün, içini ferah tut...
maşaallah, bak bebeğinonline bebekleri sayfasına kızımın fotosunu koydum, kafası gerçekten büyük, görünce anlarsın zaten  :k06:
sen de sağsalim sağlıkla kavuş inşallah kızına  :amin:
doğumun da yaklaşmış, son haftalar daha heyecanlı geçer şimdi negüzel  :love9: :love9:

serserim

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Ekim , 2012, 22:25:56
amin canım aminn  :amin: :amin: :amin:
bak ne güzel en iyi dr.lara da görünmüşsün, içini ferah tut...
maşaallah, bak bebeğinonline bebekleri sayfasına kızımın fotosunu koydum, kafası gerçekten büyük, görünce anlarsın zaten  :k06:
sen de sağsalim sağlıkla kavuş inşallah kızına  :amin:
doğumun da yaklaşmış, son haftalar daha heyecanlı geçer şimdi negüzel  :love9: :love9:

aman Allahımmmmm  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:dağlara taşlara ay yerim bitiririm ben onu ay bayıldım yaaa çok şeker :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: hiçte kafası büyük durmuyor çok güzel ve tatlı bebeğin var :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Allah acısını göstermesin canım :amin: :amin: :amin: :amin:
az kaldı canım hayırlısıyla sağ salim kucağımıza almak bizede nasip olur inşallahh  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

amin canımmm  :amin: :amin: :amin: ama kafası cidden büyük babası gibi  :k06:
sağol canım, Allah daha tatlısını daha güzelini sana nasip etsin inşallah  :amin: :amin:
sağlıkla kolayca hayırlısıyla kavuş inşallah kızına  :amin:

buarada doğum şeklin belli oldu mu canım?

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım sezaryan olucam hayırlısıyla bizde kucağımıza aldığımız günleri görürüz  inşallahhhhh:amin: :amin: :amin: :amin: aman canım nazar boncuksuz dolaştırma kızını ben onun kafasınıda gövdesinide kıçınıda her yerini yerim valla :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

melek100lü

BUSE CİM MAAŞALLAH BENİM DÜNYALAR GÜZELİ GELİNİME   :nazar: :opucuk: :opucuk:

KORKMA TATLIM DOKTORUNDA DEMİŞ GENETİK DİYE   :flowers:

CANIM ALLAH A EMANET YAVRULARIMIZ SAĞLIKLI OLSUNLAR TEK İSATEDİĞİMİZ O MAAŞALLAH ÇOK GÜZEL GELİŞİMİ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

serserim

çok şükür canım iyi dedi dr gayet sağlıklı dedi hayırlısıyla kucağımıza aldığımız günleride görürüz inşallahhhh sağlıkla :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: serserim - 05 Ekim , 2012, 22:43:11
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım sezaryan olucam hayırlısıyla bizde kucağımıza aldığımız günleri görürüz  inşallahhhhh:amin: :amin: :amin: :amin: aman canım nazar boncuksuz dolaştırma kızını ben onun kafasınıda gövdesinide kıçınıda her yerini yerim valla :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kızım okuyabilse şımarırdı valla  :k06: :k06: ye teyzesi yee heryerini  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allah sana da nasip etsin en tatlısı en ballısını en güzelini inşallah  :amin: :amin:

serserim

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallahhh sabırsızlanıyor insan ay hele bugün yüzünü gördük ultrasonda Allahım elimle alsamda sevsem dedim hayırlısıyla geçse şu 6 hafta da bizde sevsek kzıımızı  :amin: :amin: :amin: :amin: Allah ım isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: desteğin için çok sağol canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: serserim - 05 Ekim , 2012, 23:04:47
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım inşallahhh sabırsızlanıyor insan ay hele bugün yüzünü gördük ultrasonda Allahım elimle alsamda sevsem dedim hayırlısıyla geçse şu 6 hafta da bizde sevsek kzıımızı  :amin: :amin: :amin: :amin: Allah ım isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: desteğin için çok sağol canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ne heyecanlısınızdır siz şimdi  :love9: :love9:
ne güzel maşallah  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
inşallah o günler de gelicek, yüzüne bakınca gözleriniz dolacak bu bizim mi diye  :love9: :love9:
ama bugünlerinde tadını çıkar hamilelik gerçekten çok güzel bir dönem  :love9:
rica ederim canım, destek olabildiysem ne mutlu bana...

serserim

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Ekim , 2012, 23:11:52
Alıntı yapılan: serserim - 05 Ekim , 2012, 23:04:47

ne heyecanlısınızdır siz şimdi  :love9: :love9:
ne güzel maşallah  :nazar: :nazar: :love9: :love9:
inşallah o günler de gelicek, yüzüne bakınca gözleriniz dolacak bu bizim mi diye  :love9: :love9:
ama bugünlerinde tadını çıkar hamilelik gerçekten çok güzel bir dönem  :love9:
rica ederim canım, destek olabildiysem ne mutlu bana...

sorma canım hazırlıklarda bizi çok heyecanlandırıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben bu hamileliğime kızıma çok zor kavuştum ve hamileliğim çok zor geçti
ama sonu hayırlı olur inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
hemde ne destek olmak tatlı kızını görmek bana yetti
bak bol bol dua ettim ona şansı bol bahtı güzel olsun inşalahhhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

ahh canım bilmiyordum zor bir kavuşma olduğunu...
Allah a çok şükür kavuşmuşsun, tamamına erdirmeyi de nasip etsin inşallah  :amin:
ben de çok dua ettim senin için okuduğumdan beri,
sağlıklıca hayırlısıyla kavuş inşallah kızına da zor günler tamamen geride kalsın inş.  :amin: :amin:

serserim

duaların için Allah razı olsun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok şükür canım geldik bu günlere
Rabbim isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
inşallah kızımı sağsalim kucağıma aldığımda herşeyi unutucam :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: