16 Mayıs , 2024, 09:01:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

LH hormonu yüksek çıkan varmı?

Başlatan zeynoş, 19 Eylül , 2012, 10:52:12

« önceki - sonraki »

zeynoş

selam arkadaşlar..2 aydır adet göremiyordum dün dr.gittim hormon tahili yapıldı sadece LH hormonum yüksek çıktı doktor bu tahlillerin normal bu tabloya göre menopoz diyemem dedi  adet söktürücü verdi  kullanmaya başladım  bakalım sonuç ne olacak ..bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim....

muhribe

canım yanlış bilmiyorsam LH hormonu menapoza doğru yükselir

ama doktor menapoz diyemem demiş. belki de adet söktürücü ile düzelir  :amin:

_inci_tanem_

A.selam canım  :opucuk:
Benimde LH hormonum yüksekti PKO destekliyor dendi fakat sen 2 aydır adet göremediğin içinde yükselmiş olabilir :'( Geçmiş olsun inşallah tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla gelir meleğin  :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

zeynoş

yelizcim şimdi düzeldimi lh seviyen?

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zeynoş - 19 Eylül , 2012, 11:03:52
yelizcim şimdi düzeldimi lh seviyen?

canım genelde düzelmesi için doğum kontrol hapı veriyolardı bana düzenleyici verdi ondan sonra düzeldi şimdi çok şükür RABBİM'E meleğim geldi darısı inşallah tez vakitte hayırlısıyla sana ve isteyen herkeze olsun  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

zeynoş

kafam pek iyi değil son günlerde o yüzden hep unutuyorum sen hamilemiydin yoksa doğdumu hatırlıyamıyorum kusura bakmayın canım çok sıkılıyor bu aralar..hayırlı evlat olur inşallah

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zeynoş - 19 Eylül , 2012, 11:11:27
kafam pek iyi değil son günlerde o yüzden hep unutuyorum sen hamilemiydin yoksa doğdumu hatırlıyamıyorum kusura bakmayın canım çok sıkılıyor bu aralar..hayırlı evlat olur inşallah

aminnnnnnn canım  :amin: :amin: :amin: Hamileyim canım ALLAH'a hamd olsun :amin: :amin: Darısı isteyen herkezin olsun tez vakitte inşallah  :amin: :amin: sıkma canını hormonların en büyük düşmanı stres çok etkiliyomuş  :'( :'( RABBİM aratmadan nasip etsin inşallah :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

zeynoş

Amim :amin: yalnız benim artık umutlarım bitiyor yaşım ileri olduğu için 5 yıldır bu uğurda savaş veriyorum yaşım ilerlediği için umutlarım her geçen gün azalıyor.. Allahım herkeze yardım etsin :amin:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zeynoş - 19 Eylül , 2012, 11:21:57
Amim :amin: yalnız benim artık umutlarım bitiyor yaşım ileri olduğu için 5 yıldır bu uğurda savaş veriyorum yaşım ilerlediği için umutlarım her geçen gün azalıyor.. Allahım herkeze yardım etsin :amin:

Yinede ALLAH'dan ümit kesilmez canım muzizeler ALLAH'dandır inşallah RABBİM gönlüne göre verir benim bir tanıdığım 41 yaşında anne oldu  :love9: :love9:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına