29 Mart , 2024, 01:38:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

banka sınavı

Başlatan @Melek Yüzlüm@, 17 Eylül , 2012, 17:46:59

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

kızlar nasip kısmet olursa banka sınavına girmek istiyorum bu sınava giren soruları ve mülakatları hakknda bilginiz varmı çok zormu acaba gerçi sınava daha var ama ona göre hazırlanıcam

şimdiden teşekkürlerr :flowers:

laracroftt

ben gırmıstım cnm. fınansbank'ınkıne gıttım. Sınava bır unıversıtede gırdım. Kactan kac aldıgını soylemıyorlar zaten. Maıl gelıyor sınavı gectınız mulakata cagrılcaksınız dıye. Mulakatta maıl yoluyla bıldırılıyor. Bı gıttım hepımız grantuvalet tabı :k06:  6sar 6sar alıyolar ıcerı. Teklı mulakat yok. Sorular soruyolar sana, musterıye fazla para verdın aksam kasanda acık cıktı naparsın falan gıbılerınden. Kendını anlatıyosun bırde okadar. Cvp yıne maılle. Ben kazanamadım. Her ıcerı aldıgı 6kısıden bırını secıyorlar sanırım. Sansıma daha once bankada calısmıs bı kız vardı ıcımızde. Tecrubelı dıye onu sectıler sanırım. Yoksa ıyı gecmıstı. Boyle ıste...

@Melek Yüzlüm@

işim zor desene  ben daha önce hiç katılmadım ama şansımı denemek istiyorum çalışmak lazım iş arıyorum ziraat bankasının da işe alımı varmış girmek istedim hayırlısı olmazsada nasip değilmiş derim yani benden mutlaka tecrübeliler vardır ama elimden geleni yapıcam bakalımm

laracroftt

kolay gelsın arkadasım

@Melek Yüzlüm@