nazo 58 nazanimiz dogumda, umut kaan geliyor

Başlatan muhribe, 11 Eylül , 2012, 18:00:31

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

İnşallah sağlıklı sıhhatli bi şekilde kucağına almıştır  :amin: :nazar: :love9:

burcum

bana mesaj atmadı ya hala doğurmadı ya doğurdu bizi unuttu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Napti acaba sen bi mesaj cek nuku unuttuysa hatirlatt meraktan catliyoruz de  :k06:

burcum

Lă_Tăhzen!

yok canım nıye olcak merak ettık eger musaıtse cevaplar

burcum

Lă_Tăhzen!

aslanımm benımm hehh sımdı cevabı bekleyelım 4 gozle bekelemek gıbı beter bısey yok su hayatta  :k06:

burcum

sabaha karşı mesaj çekerse göremem sessize alıyorum kalkınca yazarım :icon_thumright: tabi nazan girip doğurdum yazmazsa :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eda nerede be yaw ütü de herhal :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: nagiş de yok emine zaten hiç olmuyor bu saatlerde melek yok :icon_scratch: :honk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hepsinin ütü günü herhal :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

zaarr olmadıklarınna goree kesın utudeler :D  pek eksık bırakamazlardı burayı  yoksa  :k06:

burcum

demi nurum haklısın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ah ahhhhhhh bende bugün ütüde olucaktım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: boyun posun devrilmesin ütüüüüüüüü ütüüüüüüüüüüüüüüüüüüü :caca: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: yattı zıbardı bak horluyor taaaa aşağıya kadar sesi geliyor bir de yarın suçlusu ben olurum :y25: :cildir: :caca:

Lă_Tăhzen!

aman sende pek heveslısın ayoll ben cok senırım utu olacagı zamanlarda araya ı engel gırdıgındee kurtuldum dıye  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nurum konumuz nazan doğuruyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: etmeyelim gene konunuun içine :icon_thumright: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ben geldim, anaaa demek Nazan doğumda, doğdu mü bebek  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

hahhahah bı konuyu dagıtmadann rahat edebılırmıyız bız ıllakı kayacagız  asıl konudan :ehi:

Lă_Tăhzen!