En Guzel Ojeli Tirnaklar (Katilim)

Başlatan Lă_Tăhzen!, 11 Eylül , 2012, 00:13:41

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

edaya katılıyom ne manikürü ne pedikürü sabah uyanınca yüzümü yıkayabilirsem şükrediyom  :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Eylül , 2012, 15:28:31
hayatımda bir kere bile oje kullanmadım nasıl karıyım  :ehi: :ehi: :ehi:

evde çeyizden kalma ojeler var kutu kutu daha ağzını açmadım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

sakla betülüm sakla gün gelir lazım olur  :ehi:
ben önce çok kullanırdım ama evlilik beni bozdu  :ehi:

_nilgun_

Ben resim ekleyecektim ama başka site üzerinden yükleme yaptığımız için tereddüt ediyorum.

asya81

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: _nilgun_ - 11 Eylül , 2012, 15:55:07
Ben resim ekleyecektim ama başka site üzerinden yükleme yaptığımız için tereddüt ediyorum.

Ne gibi tereddut  :icon_scratch: sadece ellerinin resimlerinin fotosunu cekip gonderiyolar katilimcilar

Yarismaya katilacak olan arkadaslarim buraya  bende gonderdim v.s gii yazmasak daha guzel olur derim  ;)

Merak etsin oy verenler acaba kim diye  :k06:

Saygilar  :k06:

Lă_Tăhzen!

eee baska gınderecek olan yokmuu 2 kısı henuz  :director:

burcum

nilgün ellerinden ne gibi korkun var :ehi: :ehi: :ehi: başka site olsun bizde başka siteden gönderiyoruz sadece el :icon_thumright:

hüzünden_gelme

nur en son ne zaman gonderebılıyoruz resımlerı .. cumartesı gunune kadar bekleyebılırmısın o zaman gondersem

fıstık

ne bakımsız kadınlarsınız yahuuuu aaaa çok ayıpladım sizi şimdiiii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Pεrι мαѕαlı - 12 Eylül , 2012, 09:09:36
nur en son ne zaman gonderebılıyoruz resımlerı .. cumartesı gunune kadar bekleyebılırmısın o zaman gondersem

Son gunu yok bu gidisle nezaman istersen goderr kimsecikler gondermedi agir bi kategori belirledik zaarr 2 kisi gonderdi gidip manikur yaptircam ben bu gidisle  :ehi:

fıstık

248 kez okunmuş sayfa nur merak etme çıkar yavaş yavaş  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Lă_Tăhzen!

248 kisi muhabbete bakmistir nerden bilcez ziyaretcileride sayarsak yok yine umutsuz vaaka bu konu  :ehi:

fıstık

4 kişi olunca aç sende çok olunca poku çıkıyo zaten  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

4 kisiyi bbulursam insallahh hemen acicamm  :ehi:

Ozgede gondersin 3 kisiyede raziyiz artik napalim  :ehi:

Lă_Tăhzen!

Aslinda bu konnu tam Gozdelik onada haber vermek lazim  :ehi: